wakacyjne wspomnienia

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

wakacyjne wspomnienia

Post autor: ::PiotreK:: »

za kilka minut koncza sie wakacje zaczynaja sie ciezkie dni jak wpominacie wakacje byly ciekawe lepsze niz wszystkie inne czy nudne i najgorsze w waszym zyciu

moje niebyly najgorsze ale tez niebyly najlepsze chociaz przezylem wiele ciekawych i przyjemnych chwil

kurcze chyba sie zaraz poplacze ;( :cry:
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Indianka »

Ojejka, najlepsze w calym zyciu...
A teraz pierwszy tydzien nauki minal i jush orka...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Piqs - X »

To może teraz pospinonamy wakacje, co ? :D .. Jest srodek zimy, na dworze bmroos .. wrocmy do cieplutkim chwilek wakacji =] .. Kto opowie dogłebnie o swoich przezyciach wakacyjnych ?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Anuś »

Wakacje w Kanadzie! Było fajniusio, ale troszkę za długo ;) I tęskniłam do domq! Ale ogólnie było bardzo fajnie, cieplutko, baseny... Ja znów chcę wakacje... I już nie mogę się doczekać! :hihi:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: ::PiotreK:: »

no moje wakacje byly bardzo mile prawie caly czas siedzalem sobie na domku 50m od jeziorka duzo ludzi i w ogóle bylo super chetnie bym to powtórzyl
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: ewelinka »

Heh, moje wakacje spedzilam w gronie zaj...ludzi (przyjaciol). Bylo naprawde super, nie moge sie doczekac przyszlych...I oczywiscie troche u rodzinki....:) Jejku, jeszcze aż pol roku do wakacji... :(:(:(:( ---> miejmy nadzieje, ze szybko zleci :):)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Polan »

Ja ostatnie wakacje miałem very specyficzne bo większość moich wyjazdów to były czyste spontany, ustalane na bierząco, to trochę u rodzinki, to wizyta u jednych kumpli, to potem gdzie indziej wyjazd. To było wyjątkowe przeżycie i wyjątkowo miło wspominam, szczególnie że nic tych wakacji takich nie zapowiadało, no ale takie chyba są właśnie wakacje organizowane w biegu :D . Ja już myślę poważnie nad najbliższymi, oddziela mnie od nich już tak nie wiele ... :emm: pare miesięcy... i sesja :?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: bober »

Tak? No to tak samo ja miałem na tych feriach hehe... no w ich początkowym stadium ;>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Paweł »

A moje wakacje.... hyh... :D Były jak nigdy udane, jedyne, niezapomniane. Tak na prawde, całkowicie załowałem ze już się skończyły. Zawsze chcialem juz isc do tej szkoly, do znajomych... a w minione wakacje... :mrgreen:

Ogólnie mialem jechac tylko i wyłacznie ja jakiś tam obóz z "beznadzijenymi ludzmi". Pojechałem, było SUPER! (to i tak mało powiedziane). Nie mialem wogole wolnego, ciagle cos sie dzialo... wiele sie nauczylem, z zajec i z zycia ;>

Po 2 tyg powrót do domu... Miałem sie tam juz kisic do końca wakacji i pomagac przy remoncie ;/ Ale...

... remont mnie ominol. Jedzilem jeszcze w rózne miejsca, mozna powiedziec po całej Polsce, z moimi znajomymi. Było nawet troszke "pracy" przy tym... ale to sa niezapomniane wakacje... to co lubie.

W tym roku tez mam zamiar tak spedzic te wakacje. Bez planów. Bez pomysłów... poprostu jak jechac to jechac.... ale to sie chyba nie uda, bo wakacje mam jako tako zaplanowane, znaczy sie plany sa w trakcie tworzenia.... 8)

A skoro już mowa o wakacjach... i planach, to zapraszam na zjazd! ;p Wszelkie info macie tutaj: http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=1398 :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Magduś »

Anuś pisze:Wakacje w Kanadzie! Było fajniusio, ale troszkę za długo ;) I tęskniłam do domq! Ale ogólnie było bardzo fajnie, cieplutko, baseny... Ja znów chcę wakacje... I już nie mogę się doczekać! :hihi:
jak wyzej ;)
a poza tym to wygrzać sie porzadnie bym sie chciała aby nie mieć juz kataru :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Polan »

Wiecie co ? Jak to jest że pisząc w tym temacie o swoich ostatnich wakacjach zapomniałem cokolwiek wspomnieć o najlepszej ich części ? Kurde, jak to sobie uświadomiłem to aż mi głupio się zrobiło. :wink:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Polan »

Upć ! I znów zapomniałem napisać co to było :P No to skoro już sobie tyle szumu wokół tego narobiłem to się przyznam, że byłem na koloniach gdzie byłem "wychowawcą" dzieciaków. Przeżycie niesamowite, nie do zapomnienia, ciężkie do określenia :D Poprostu taka zabawa jak nigdy, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Hymmm, że skromny jestem do dodam że robiłem to za totalne friko(sam płaciłem za pobyt tam), a dzieciaki były troszke hiperkinetyczne bo z rodzin, powiedzmy, że z ciężką sytuacją... Nie ukrywam że od końca koloni ciągle myślę o tym jak bardzo bym chciał jeszcze raz tak pojechać... i pocichu liczę że tak będzie. :wink:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Anuś »

pilnowałeś dzieci? ja z magdą też. jako wolontariuszki. tylko że dzieci były anglojęzyczne (albo jeszcze gorzej - francuskojęzyczne) i nie zawsze je rozumiałam :mrgreen: ale fajnie było :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Piqs - X »

Nie ważne jakie wakacje byly ..wazne jakie beda : >
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: wakacyjne wspomnienia

Post autor: Polan »

Piqs masz w zupełności racje !! Przecież to już tuż tuż !! :hihi: Jak dla mnie te się nie zapowiadają narazie na tak boskie jak ostatnie, ale już ja się postaram żeby nie były nudne, nie dam sobie zepsuć wakacji :P A tak wogóle tyle wokół osób już mówi o swoich planach, aż ciężko nie myśleć o wakacjach wkółko :hihi:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ODPOWIEDZ