Miesiącnica

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Miesiącnica

Post autor: Cz@rek »

Zwracam się do wszystkich dziewczyn na forum. chce mojej dziewczynie kupić na naszą drugą miesiacnicę mała świnkę morską (miniaturkę) białą i puchatą:) czy to dobry pomyśł?? :hihi:
ONLY LOVE---REMEMBER
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Miesiącnica

Post autor: bober »

W prawdzie chłopak jestem, ale może się nie obrazisz...
Cz@rek pisze:(...)czy to dobry pomyśł??
Nie... milutkie to jest ale na początku, potem sra(sorry ;p) ciągle i śmierdzi okropnie! ;-O
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Miesiącnica

Post autor: Fighter »

Zapros ja do restauracji na kolacje minimum za 200zl potem idz na spacer w romantyczne miejsce. Nie zapomnij o limuzynie .
Ach te materialistki (wiekszosc dziewczyn) :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miesiącnica

Post autor: SkaTe_GirL »

Fighter pisze: Ach te materialistki (wiekszosc dziewczyn) :mrgreen:
Ehhhh zostawie to bez kometarza ;P
A co do prezentu ;P Jesli ona marzy o takim malym ochydnym(wedlug mnie) stworzeniu to jej to kup.Jesli nie...to zastanow sie nad czyms innym : -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Miesiącnica

Post autor: Wang »

dowiedz się jakie zwierzątka lubi.. jaki jest jej ulubiony kolor. Połaź z nią po sklepach i zobacz jak reaguje na różne rzeczy w sklepach. Będziesz wtedy wiedział co jej kupić!
Veni Vidi Vici
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Miesiącnica

Post autor: bober »

Tak, wang ma racje, połaź z nią po sklepach z damską bielizną i niech sobie dziewczyna sama poprzymierza dla pewności! Ty oczywiście musisz to kontrolować i sprawdzać, czy dobrze leży! ]:->
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Miesiącnica

Post autor: Cz@rek »

Fighter pisze:Zapros ja do restauracji na kolacje minimum za 200zl potem idz na spacer w romantyczne miejsce. Nie zapomnij o limuzynie .
Ach te materialistki (wiekszosc dziewczyn) :mrgreen:
Do restauracji zbieram ją bardzo często, co do samochodu to s8 powinno jej wystarczyć ( co prawda moich rodziców, ale co tam :) )

Ja poprostu chciałem zrobić jej przyjemnosc:) Jak byliśmy w sklepie to niesamowicie podobało jej się to zwierzątko (tylko nie wiem czy woli mieć je w domu czy tylko podziwiać na wystawie:) ) :nie:
ONLY LOVE---REMEMBER
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Miesiącnica

Post autor: Wang »

jeśli podoba jej sie na wystawie to i spodoba sie jej na półce przy łóżku :) Co nie znaczy ze za jakiś czas rzuci to w kąt bo po prostu o tym zapomni, albo jej się znudzi... lub też to zgubi :P Ale w ten sposob też nie można myśleć. KUP jej to, jeśli się jej to tak bardzo spodobało. na pewno doceni chociażby twoje intencje.
Veni Vidi Vici
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Miesiącnica

Post autor: TEDI »

tak? a jak zacznie ci wypominac? juz slychac te jęki:
'ono smierdzi!', 'wiecej je i spi, niz z niej jest pozytku!', 'kupiles mi jakas dziwna mysz, blee!'
wiesz jakie kobiety sa marudne, dzis sie jej to podoba a jutro juz zupelnie inne klimaty :)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miesiącnica

Post autor: ylka »

Dzisiaj podoba sie jej ten, a jutro juz zupelnie inne klimaty... :lol: Ale z tym gryzoniem to nie jest chyba najlepszy pomysl :|.
smile like a melon slice : )
TEDI
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 09.06.2003, 19:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Miesiącnica

Post autor: TEDI »

ja bym zaproponowal branzoletke albo duzego pluszaka :D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Miesiącnica

Post autor: DianaR »

Najpier się dowiedz jak jej rodzice reagują na zwierzęta w domu, bo może sobie zrobić z przyszłych teściów już na samym początku wrogów. A po co ci to.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Miesiącnica

Post autor: macey »

ja na jej mijscu wolalbym malego tygryska :> no swinke za pare lat bym jej dokupil zby tygrysek mial chrupanie :]
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miesiącnica

Post autor: ylka »

Zgadzam sie z DianaR. A gdybym to ja miala wybrac prezent dla siebie, to chcialabym malego pluszaczka (:D) i takie tam... :> Mam nadzieje, ze kiedys dostane pewne 'cus', ktore sni mi sie po nocach, mimo swej wielkiej banalnosci...
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ