nowa klasa

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

nowa klasa

Post autor: ::PiotreK:: »

wiem ze kilka osób poszlo do nowych szkól
jak sie wam podobaja wasze nowe klasy
moja chyba bedzie bardzo spoko :) okgulnie niebylo dzis zle
(a dziewczyny w klasie mam baaaardzo spoko ;P)
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: nowa klasa

Post autor: Syquest »

a ja jestem super nieszczęśliwy 12 chłopakow (9znam) 6 dziewczyn i tu jest ból - zero potencjału, okropne, bleeeeee, fuuuuuj nic co prxzypomina dziewczyne, w mojej starej klasie było 1000% lepiej
Pozdrawiam
Syquest
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: nowa klasa

Post autor: bober »

Ja z tymi oszołomami z mojej klasy już 5 rok chodzę i co tu dużo mówić przywykłem do nich, a nawet polubiłem i mi będzie przykro w czerwcu... Z tego co wiem nikt nie idzie na studia tam gdzie ja...
Ciekawe jaką tam będę miał klasę/grupę, hm.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowa klasa

Post autor: Anuś »

Elo!! Moja nowa klasa jest całkiem całkiem...Tylko chłopcy na pierwszy rzut oka jacyś tacydziwni...Ale zobaczymy co będzie jutro:) I mamy super wychowawczynię, więc nie będzie źle:) pozdrawiam wszystkie KOTKI :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: nowa klasa

Post autor: Fighter »

MIAL KOTKI :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: nowa klasa

Post autor: Syquest »

tylkoi ja mam tak źle :roll: :roll: :? :emm: :zdziwko:
Pozdrawiam
Syquest
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: nowa klasa

Post autor: ::PiotreK:: »

ja pewnie bede mial najgoj z tymi kotkami ;( normalnie az sie boje isc najwiekszy element sie uczy w mojej szkole :( bo kurcze w tym budynku jest liceum ogólnokztalcace profilowane technikum i zawodówka i ci z zawodówki sa troszku niebezpieczni za stawiani sie mozna w twarz dostac :/:(
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: nowa klasa

Post autor: Fighter »

::PiotreK:: pisze:ja pewnie bede mial najgoj z tymi kotkami ;( normalnie az sie boje isc najwiekszy element sie uczy w mojej szkole :( bo kurcze w tym budynku jest liceum ogólnokztalcace profilowane technikum i zawodówka i ci z zawodówki sa troszku niebezpieczni za stawiani sie mozna w twarz dostac :/:(
Straszne :D . Szkoda ze u mnie tak nie ma. Choc kotem bylem dawno to nigdy problemow nie mialem. Ciekawe czemu :D .
Proponuje zabic najwiekszego zwierza w budzie i bedziesz mial z glowy :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: nowa klasa

Post autor: SkaTe_GirL »

Moja nowa klasa bueheheeheheheehe! Nie 30 jak sadzialam tylko 34 osoby w czym jeden chlopak.Przejeb...ale powiem Wam tj napisze Wam ze ten chlopak tj Jacus zrobil na mnie najlepsze wrazenie z posrod tych 34 mord ; -] Serio...coz jutro mam 8 godzin to poznam lepiej swoja klase to zapewne jeszcze sie na tym temacie odezwe ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Syquest
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 27.06.2003, 16:07
Lokalizacja: PiŁa

Re: nowa klasa

Post autor: Syquest »

ulala 33 dziewczyny i 1 chlopak :hihi: nie chciał bym być w jego skórze.

Ja jutro mam tylko 6 godzin :D od 8:00 do 13:25
Pozdrawiam
Syquest
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: nowa klasa

Post autor: Wang »

miaaał kotki.. miał :D

Ja już 4 klasa, więc nie musze już poznawać mojej klasy... bardzo ją lubie i mam tam kilku świetnych przyjaciół. Ale fajnie, że jest nowy nabór... wkrótce jade na OFICJALNE kocenie pierwszaków.. na cały dzień :D Ale będzie zabawa. Ale jeszcze coś można się z kotkami pobawić.. nie oficjalnie :twisted: Będzie ciekawy początek szkoły...
Veni Vidi Vici
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: nowa klasa

Post autor: ::PiotreK:: »

edlug mnie kocenie to bardzo glupi obyczaj i to w ogóle niema sensu
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: nowa klasa

Post autor: mmloda »

ode mnie ze szkoly trafiolo do tego samego liceum 4 osoby i bylo zalatwianie ze bedziemy wszscy razem a 2 osoby trafily razem a ja i taka kumpela osobno. I jestem sama w klasie nie znam nikogo ale juz wiem ze mam fajjjjowa klase
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: nowa klasa

Post autor: Paweł »

SkaTe_GirL pisze: 34 osoby w czym jeden chlopak.
Jesli mozna to do jakiej klasy chodzi? Chcialbym tam sie znaleźc :mrgreen:

W moje klasie bylo 30 chlopakow i 2 dziewczyny, a w tym roku zostalo tylko 27 chlopa... a wiec proporcje sie troche wyrownaly :wink: :nom:

miaaaaauuuuuu.... Kocenie? Niby niedawno bylem kotkiem, ale jakos wogole tego nie odczulem ]:->
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: nowa klasa

Post autor: alexandrynka »

ja jestem naprawde zadowolona z mojej nowej klasy.nie sadzilam ze tak bedzie spodziewlam sie jakis kujonow (bo to najlepsze lo w miscie) a tu nie.nikogo nie znam-do szkoly poszlam calkiem sama ze starej budy.poznalam juz wszystkich ale i tak nie pamietam nawet polowy.wiem jedno- juz sie umowilismy na piatek do baru pic-wiadomo-pierwsza flaszka pojdzie to juz bedzie mozna powiedziec ze sie znamy :wink:
w koncu jeszce z tymi ludzmi nic nie pilam :wink:
ciekawe jak to bedzie.wszystko jest jeszcze dla mnie ztakie zakrecone-nie lape sie jeszce gzdzie co jest ani jak obslugiwac sie planem.sadze ze powolutku wszystkiego sie dowiem no i ze jakos sie w tym wszystkim odnajde.z mojej starej klasy nikt nie jet zadowolony ze szkol i powiedzieli m ze jestem nienormalna ze sie ciesze ze szkoly-ale tak jest-a jaestem naprawde szczesliwa!pomijam tylko fakt ze wykonczona bo wlasnie wrocilam do domu-mnusem jest to ze musze dojechac-a zawsze mialam widok na bude z okna...
a i zerowke mam na 07:10
masakra
pocieszam sie tym ze faceci sa cudowni-zarowno u mnie w klasie jak i w calej szkole-MNIAM!

P.S.
kotka czerwona szminka zaliczylam juz na perwszej przerwie.
HEHEHE
CARPE DIEM!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: nowa klasa

Post autor: SkaTe_GirL »

Liceum ekonomiczne Pawelku : -] Profol socjalny ; -]
Fajnie jest nawet...tylko ze noOO mogloby byc chodzby 3-ka facetow a nie sam biedny Jacus ; -] Szkoda mi go troszq...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: nowa klasa

Post autor: Fighter »

alexandrynka pisze: juz sie umowilismy na piatek do baru pic-wiadomo-pierwsza flaszka pojdzie to juz bedzie mozna powiedziec ze sie znamy :wink:
w koncu jeszce z tymi ludzmi nic nie pilam :wink:
To sie nazywa spotaknie na poziomie. Dzieci by sie poznac siegaja do kieliszkow, nie rozumiem tego. Zeby to chociaz jaka impreza byla, moze bym wowczas byl w stanie zrozumiec.
Oby w barze dowody sprawdzili :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: nowa klasa

Post autor: alexandrynka »

jezei chcesz wiedziec to to jest imprezka-kolga z kolezanka maja urodziny-no i wypada to w tym samym dniu.no i jak chcesz wiedziec to on ma juz 18 dawno za soba a ze biore na ta imprezke wieksza czesc mojej nowej klasy to juz calkiem co innego...
Ostatnio zmieniony 05.09.2003, 22:37 przez alexandrynka, łącznie zmieniany 2 razy.
CARPE DIEM!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowa klasa

Post autor: Anuś »

elo!! zacznę od tego że to już mój 200-tny post!! !! !! jestem z siebie dumna :) a co do klasy, to nie znamy się jeszcze za dobrze, ale mam 11 dziewczyn i aż 19 chłopaków!! !! !! i jest zajebiście!! już wiem że na pewno będziemy zgraną klasą i jak na razie z chęcią chodzę do szkoły!! także moja klasa jest naprawdę zajebista!! !! !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: nowa klasa

Post autor: SkaTe_GirL »

Wiecie co mam dola!!
Dlaczego?
Bo jedyny chlopak w mojej klasie Jacus sie wypisal !!!!!! : -((((((( Powiedzial ze brak mu meskiego towarzystwa : -((((((((( I sie do innej klasy przepisal gdzie jest wiecej chlopakow ale dOOOol : -((((((( Mam babska klase : - (((((
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ