Są w życiu takie chwile ..

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Drako »

Tak są w zyciu takke chwile jezeli sie nie myle ze czlowiek stoi na otchlani i mysli. nieraz tak mialem bardzo sie zamartwialem chocby z powodu życie psa mojego lub wizyty na policji z moim kolega. Po takich sprawach czy tez przekretach zyc juz sie niechce.

CZy i wy stojac nad jakims zagrzeniem nie mysleliscie aby z tym wszystkim juz skoczyc zeby wrescie miec juz ze wszystkim spokuj :?:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Paweł »

tez miewam takie sytuacje, choć ostatni nie dotyczy ona tych sfer typu "złych", bo dawno mam to już za sobą, ale ze sfer miłosnych 8) :(

....a to wszystko z powodu jednej dziewczyny....
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

nie przejmuj sie

Post autor: PLAGIATT »

eh... Drako nie przejmuj się też mniewam takie myśli i dosyć często i nieraz nasowaly mi sie mysli zeby z tym skonczyc ale dalej trzeba zyc, i niezmienia sie nic dalej trzeba zyc wszystko wkur*** dokoła egzystować dalej trzeba nie wołam o pomste do nieba tutaj niema przebacz .... uliczna ostoja czasami chroni jak zbroja kiedy idzie naraża bo czasami tak się zdaża.... ... nie przejmuj sięjeszcze bedziesz miał dużo pięknych chwil ;]
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: ANO »

ja dość często mam takie chwile, wtedy lubię gdy pada deszcz, siadam przed oknem i wpratruję się na te krople spadające z nieba, lecące ku ziemi, by skończyć swe marne i krótkie życie.... Siedze tak godzinymi, bez ruchu, bez myśli w pewnych momętach, poprostu siedze...
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: dwie »

hmmmm... po najgorszych sytuacjach nadchodza dobre:P trza zyc i cieszyc siez glupstw:P zycie jest zbyt krotkie zeby sie martwic al ecoz i tak trzeba czasami czasem nie da sie nie myslec i nie dolowac ale unikajcie tego cieszcie sie zyciem naprawde warto:P pozdro papaty
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: ANO »

gdyby w życiu nie było czegoś takiego jak "dół" w sensie mam doła, to by było nudno.... cały czas było by to samo, zabawa, zabawa, zabawa, no ewentualnie kłutnie.....
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: dwie »

elo elo ale czy nie fajniej zabawa niz doly?? niektorzy maja je bez powodu i to sie udziela nastepnym i tak w kolku bzsens a usmiech zabawa itd itppppp jest loozik nasze zdanie zycie jest tylko jedno kto go przeznaczy na smutek itd to duzo straci jego wybor:P
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: DRACO »

ja wam coś powiem
ja czasem (a ostatnio nawet bardzo często) miewam doły które sprowadzają na mnie "mroczne myśli" i wiecie do jakiego wniosku dochodzem?że jest na pewno JEDNA rzecz dla której warto żyć...
wiecie jaka?ze ZŁOŚLIWOŚCI :!: :!: :!: Pomyślcie ilu osobom byście zrobili PRZYJEMNOŚĆ "kopiąc w kalendarz" i jak siem bendom wściekać kiedy będziecie żyć dalej :P :lol: :P 8) 8) 8)

PROSTE...

LOGICZNE...

SADYSTYCZNE...

:twisted: :twisted: :twisted:
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
Holl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 29.10.2002, 23:49
Kontakt:

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Holl »

Po co kopac w kalendarz :P jeszcze bede na mnie ksieza i inni od trumien zarabiac phiiii , czasem miewa sie chwile zle kiedy wszystko wydaje sie bez sensu ale jak sie zastanowic kazdy ma kogos lub cos dla czego warto zyc i jush :wink: :wink: :wink:
Splendor to jest squad
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: ANO »

ostatnio sziewczyna zaskoczyła mnie taki pytaniem:
"Co byś zrobił gdyby potrącił mnie samochód :?: "
Zamurowało mnie, nie wiedziałem co powiedzieć.... i myślałem nad tym.... doszedłem do wniosku, że albo popełniłbym samobujstwo, albo rozpaczał przez wiele miesięcy.....
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: PAL MAL »

Ale chodzi Ci o zabicie czy lekkie poturbowanie?
YO MY BROTHER!
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: emailowiec »

myślę, że chodzi mu o lekkie życie...
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: PAL MAL »

emailowiec pisze:myślę, że chodzi mu o lekkie życie...
Jak można chodzić o lekkie życie?
YO MY BROTHER!
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: emailowiec »

Coś mi się pomyliło...
Miałem napisać:
myślę, że chodzi mu o życie, a nie lekkie poturbowanie
;)
Holl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 29.10.2002, 23:49
Kontakt:

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Holl »

ale potracic przez samochod raczej oznacza lekkie stluczenia co najwyzej jakies zlamania mozna zostac rozjechanym przez samochod i wtedy sie umiera co do odpowiedzi do dziewczyny to najbardizej odpowiednie by bylo powiedzenie "Kochanie jak Ciebie zabraknie nie bede w stanie juz nigdy wiecej sie zakochac" nie do konca to musi byc prawda :P ale bardzo romantyczne to jest :wink:
Splendor to jest squad
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: ANO »

jej chodziło o życie, a ja odpowiedziałem właśnie coś w tym stylu....
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: PLAGIATT »

eee...... mialem kilka takich sytuacji ale wszystko przemija i wraca do normalności :)
Damson
Młody aktywny
Posty: 52
Rejestracja: 05.11.2002, 16:11

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Damson »

Takie sytuacje się zdarzają ! , Niewiem czy słowo "kończyć" miało oznaczać Kaput ?? Raczej nie chciałem się rzucac z mostu itd... parę razy zdarzyło mi się zmobilizować hoćby po pobycie na policji (brr.... niemiłe przeżycie) ale staram się odładowywać jakoś ( biegam itd.)
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: Dark_kNight »

Mialem przez pewien okres czasu takie chwile ze duzo nad tym rozmyslalem, juz nawet napisalem list pozegnalny i malem sie zabic przy pierwszej lepszej okazji, ale rodzice znalexli ten list... nieciekawa rozmowa ze lzami, ale pomoglo, jak chyba widac :) Mialem jeszcze pare rqazy takie chwile, raz pogadalem na ten temat z qmplem, i stwierdzilismy ze by bylo bardzo prosto, ale strasznie chamsko sie postepuje ze znajomymi... (i zbyt milo dla wrogów ;)). Jeszcze raz, chyba wyratowaly mnie slowa ktore przeczytalem gdzies w internecie:

"Samobujstwo - najwiekszy objaw tchórzostwa"
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: Są w życiu takie chwile ..

Post autor: ZeT »

Ja takie szybkie (nawet bardzo szybkie) doły łapię często na drodze. W chwialch bezradności, które często zdażają się w takich warunkach jak mamy za oknem. Zima to przekleństwo dla kierowców :x Często bywają sytuacje, że "leci" się na jakąś przeszkodę (np. inny samochód, jakiś słópek, itp.) i nic nie można zrobić. Wtedy są te szybkie doły "i co teraz". Czasami można się tylko modlić... W te wakacje miałem załapałem takiego doła że myślałem iż nie wsiądę więcej za kierownicę:
Rzecz działa się nocą poza miastem. Nie było ruchu więc rura (mam Ford'a Sierra 2.0) na którymś z koleji pokonywanych łuków była plama oleju, czy czegoś w tym rodzaju, którą zauważyłem za późno. Na zegarku było w sumie nie durzo, bo tak w granicach 110 - 120, ale auto i tak postawiło na swoim i "ładnie" lecę sobie boczkiem po lewym pasie, a na dodatek żeby nie było mi tak "nudno" z naprzeciwka szybko zbliżał się TIR. Mineliśmy się na centymetry. W sumie sam nie wiem jak wyszedłe z tej sytuacji, ale więcej nie chiałbym tego powtórzyć... Potem już w domu analizując całą sytuację dręczyła mnie jedna myśl - "mogłem zginąć" - miałem strasznego doła. Miałem (jak każdy kierowca) dużo niebezpiecznych sytuacji, ale tam nie totalnie dobiła... W swojej karierze kierowcy nie miałem na szczęśie jeszcze (tfu, tfu odpukać) żadnej kolizji.
Dla przykładu mój kolega w drugiej połowie grudnia rozbił swoje auto i auto siostry (wcześniej miał już dwa wypadki). Wypadek autem siostry całkiem go dobił i w ten dzień dostałem koło 12 w nocy sms'a o mniej-więcej takiej treści: "Pozdrów wszystkich, zawsze o mnie pamiętajcie, chcę się zabić. na ra". Myślę że sobie jaja robi szczególnie po tym "na ra" na końcu, ale trochę się zaniepokoiłem. Zadzwoniłem do niego i faktycznie po głosie, aż czuło się że coś jest nie tak. Powiedziałem tylko "za chwilę u Ciebie będę" w Sierrkę i gazu. Jak przyjechałem była już z nim jego dziewczyna. Powiedziała że złapał naprawdę duzego doła i chciał z sobą skończyć oraz że teraz zasnął...
Nigdy nie myślałem, że w sumie (w porównaniu z życiem) taka błachostak jak rozbity samochód może doprowadzić do takiego załamania nerwowego.
Patrzę teraz na ten cały tekst i chciało by się powiedzieć GRATUALCJE dotrwałeś do końca :P
ODPOWIEDZ