cool site .... no co jest grane??

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Dabidi
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.09.2003, 22:39
Lokalizacja: Słupca

cool site .... no co jest grane??

Post autor: Dabidi »

To będzie to rozwiązanie czy nie?? Bo sie nie cierpliwie :P ........ licze na załapanie się na podium :wink:

Teraz pewnie jury pomyśli sobie ze jestem zarozumialcem i mnie zdyskwalifikuje ...... hehe ..... :?

Oczywiście wpienił bym sie z tego powodu :) Powiedział bym ze w dupie mam ten konkurs ..... i tym sposobem bym skłamał .... bo zalezy mi na prestiżowym znaczq :) .....

Hasło na rok 2003 ..... Właź na mnie!!!
Ziomal madafaka:
--==|Dabidi|==--
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Paweł »

Ekhm... spokojnie... :nom:

W regulaminie jest dokładnie napisane, ze rozwiazanie nastepuje na poczatku kazdego nastepnego miesiac, a dzis mamy zaledwie 3 wrzesnia. Poza tym mamy do ocenienia ponad 200 stron [!!!] i jednak troszke tego jest... każdą stronę przegladamy i dokładnie analizujemy... nie robimy tego od tak sobie. Spoko... wyniki będą 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Dabidi
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.09.2003, 22:39
Lokalizacja: Słupca

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Dabidi »

No więc na kiedy przewidziany jest termin rozwiązania? Przecież 2 czy 4 też jest początkiem wrzesnia ;)

Chciał bym w końcu zobaczyć kto jest lepszy odemnie :)
Ziomal madafaka:
--==|Dabidi|==--
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: macey »

nie masz szans ze swoja strona.. wiec nie masz na co czekac.. :>
wyniki będą wtedy kiedy będą jak sie cos nie podoba to dowidzenia
Dabidi
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.09.2003, 22:39
Lokalizacja: Słupca

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Dabidi »

wysoki sądzie sprzeciw! Ja tu widze dyskryminacje na tle subkulturalnym :P .... :wink:

Nie no spox ..... zaraz ze sie nie podoba ... ja sie tylko niecierpliwie ....
Nastawiłem się na rozstrzygnięcie 1-2 góra 3 dnia miesiąca ... i z tąd moje shizy ......

tak nawiasem skąd wiesz ze nie mam szans?? Chcesz mi powiedziec ze już moge zdjąć znaczek nominacji???
Ziomal madafaka:
--==|Dabidi|==--
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: macey »

zarty se robie :D::D:D ;] jak zawsze :P
czekaj na wyniki ;P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Piqs - X »

macey .. przestan dafac dupy na tym forum ? .. qrde .. troche kultury .. chłopak wygral (:>>>>>>>>>) a ty mu qrde ublizasz , jak mzoiesz :D:D ?
emo9
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.09.2003, 19:11
Lokalizacja: Płońsk

Jest 8 i nie ma rozwiązania!!!

Post autor: emo9 »

I co ?? Miało być 8 i gdzie jest??
Co ja bedę wiecznie czekał??
If you want to be my friend,
take my penis in your hand!!!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Paweł »

emo9 pisze:I co ?? Miało być 8 i gdzie jest??
Co ja bedę wiecznie czekał??
Ekhm... Człowieku! Nie napisałem nigdzie ze wyniki beda ósmego!

Niestety wrzesień okazał sie baaardzo trudnym dla nas miesiącem, dlatego błagam o zrozumienie.... Wyniki sierpniowej edycji będą jakoś pod koniec września, a z nowym wydaniem ruszamy od października.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Bubel
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 07.04.2003, 23:01
Lokalizacja: glogau

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Bubel »

heh, co do tego konkursu to jest pare patentow nei dobrych :-(
wygralem tutaj bodajrze w lutym ze strona rockets.e-basket.pl , glowna nagroda to 100mb na fivnet.com
okazalo sie ze te konto ma tylko 50 mb, bo im sie dysk skonczyl
a po drugie skasowali mi konto, bo nie mialem na nim strony
uzywalem go poprostu jako roszerzenie konta na e-basket, na ktorym mam strone, czyli fivnet.com wykozystalem do multimedi, ktore duzo zajmuja
mialem tez index (czyli strone glowna), na ktorej byl tylko napis Rockets.e-basket.pl

rozpoczelem rozmowe na gg z tym od fivnet.com, powiedzial mi ze byl napis "strona zamknieta do odwolania", i wkreca mi ze tak bylo
i ze nic nie bylo na koncie

to nie wiem skad ludzie sciagami filmiki odemnie :)

teraz wyslalem maial do pawla florczaka, moze on cos zaradzi w tej sytuacji, bo jesli nie, to nagroda nie jest konto 100 mb, tylko reszta nagrod, a tej nie bierze sie pod uwage :(
looz :-)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Paweł »

... dlatego zrezygnowaliśmy z nagórd oferowanych przez tego sponsora. Musze przyznac, że strony które wygrały konkurs podajże od czerwca mają problem z uzyskaniem konta... a ja walcze o nie niemiłosiernie. Miały być za dwa tygodnie, potem za trzy itd.

Przepraszam Was wszystkich za kłopoty, ale to naprawde nie moja wina i postaram sie wszystko zrobić aby konta uzyskać od sponsora i mam nadzieje, ze ta droga juz niedlugo sie skonczy...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Bubel
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 07.04.2003, 23:01
Lokalizacja: glogau

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: Bubel »

ja mialem te nieszczescie ze dostalem konto, bo wrzucilem tam okolo 40 akcji NBA, ktore mozna bylo sciagac przez moja stronke, a teraz musze napisac komunikat, juz poraz ktorys, ze nie mozna sciagac
mam nadzieje ze nie bede mial wiecej takich przypalow

pozdrawiam
looz :-)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: macey »

no pacz ...pech :D
emo9
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.09.2003, 19:11
Lokalizacja: Płońsk

I jest koniec miesiąca!

Post autor: emo9 »

I jest koniec miesiącai gdzie rozwiązanie????????????????
:( :oops: :frown: Więc kiedy rozwiązanie Panie Florczak
If you want to be my friend,
take my penis in your hand!!!
Dabidi
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 02.09.2003, 22:39
Lokalizacja: Słupca

porażka

Post autor: Dabidi »

Jak nie macie sponsora na nagrody to byście przynajmiej to ogłośili ... rozdali chociaż prestiżowe ordery i po kłopocie ...

poco ludzi oszukiwać .... ?

czuje sie zawiedziony ... jak nie będzie rozwiązania za 3 dni zrobie wam na złość ... konkurencyjne serwisy o was napiszą

postawiłem ultimatum fajnie nie?

a znaczka nominacji ze swojej strony nie zdejme! ... i myśle ze mimo moich (i nie tylko moich) pretensji nie będziecie oceniać stronniczo nominowanych serwisów

nie pozdrawiam!
Ziomal madafaka:
--==|Dabidi|==--
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: bober »

Ave Paweł! Ave olewka! ;-]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: porażka

Post autor: Paweł »

Ekhm... żadna olewka, tylko kilkanasice ogromych problemow naraz :(
Dabidi pisze:Jak nie macie sponsora na nagrody to byście przynajmiej to ogłośili ... rozdali chociaż prestiżowe ordery i po kłopocie ...

poco ludzi oszukiwać .... ?
Tak sie składa, że konta juz sa i będa sukcesywnie przyznawane zwyciezca poprzednich edycji a takze zwyciezca edycji wrzesniowe. Sprawa nie rozgrywa sie wogóle tutaj o nagrody.

Chodzi o to, że nie widze wiekszego sensu aby rozwiazac konkurs póki strona nie jest w pelni funkcjonalna, tzn. póki nie uporamy sie ze wszytskimi problemami technicznymi. Aktualnie po kilkunastu dniach skończyły sie problemy z ftp'em, ale jednak problemy z domena jeszcze ciut potrwają. Dobrze wiecie, że nie jest to w żaden sposób zalezne odemnie. Oprócz problemów technicznych ze strona mam takze duze problemy natury osobistej, ale o tym nie mam zamiaru tutaj pisac. Mam takze dośc spore problemy z komputerem, co takze utrudnia mi dostep do neta...
Dabidi pisze:czuje sie zawiedziony ... jak nie będzie rozwiązania za 3 dni zrobie wam na złość ... konkurencyjne serwisy o was napiszą

postawiłem ultimatum fajnie nie?
Sory, ale chyba sobie zarty robisz :-| Takze mi przykro że czujesz sie zawiedzony, my także jesteśmy zawiedzeni. Ale (po raz drugi) czy widzisz sens w rozwiazaniu konkursu teraz, kiedy strona nie jest w pelni funkcjonalna, a wiekszośc uzytkownikow narazie na strone nie wchodzi bo nie wie o tymczasowej zmianie adresu. Np. od znaczka prowadzi link do strony strefazso9.com, a chyba dobrze wiesz, że natazie takowa nie isteniej....
Dabidi pisze:a znaczka nominacji ze swojej strony nie zdejme! ... i myśle ze mimo moich (i nie tylko moich) pretensji nie będziecie oceniać stronniczo nominowanych serwisów
Znaczek mozesz spokojnie zdjac, bo moge Cie zapewnić ze rozwiazanie edycji wrzesniowej nastapi! Jednak dopiero kiedy Strefazso9 bedzie w pelni dostepna.

Moge Cie takze zapewnic, ze mylisz sie w przekonaniach ze nie bedziemy oceniac stronniczo nominowanych serwisow. A niby czemu? Czy do tej pory było inaczej? Jezeli nie ufasz, to po co wogóle startujesz w tym konkursie?

Pozdrawiam.
p.s.: aktualnie musze znowu wyjechac na jakies 4 dni, wiec z gory przepraszam za brak szybkiej odpowiedzi.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Bubel
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 07.04.2003, 23:01
Lokalizacja: glogau

Re: porażka

Post autor: Bubel »

Paweł Florczak pisze:Tak sie składa, że konta juz sa i będa sukcesywnie przyznawane zwyciezca poprzednich edycji a takze zwyciezca edycji wrzesniowe. Sprawa nie rozgrywa sie wogóle tutaj o nagrody.
konta juz sa ?, to czemu nic mi nie powiedziano, tez sie klucilem z fivnet.com ze mi usuneli konto, i jak teraz z tym bedzie, bede mial konto czy nie ?
looz :-)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: cool site .... no co jest grane??

Post autor: macey »

nie bedizesz mial ;>
emo9
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.09.2003, 19:11
Lokalizacja: Płońsk

Ludzie to się robi chamskie, więc ja też będę chamski!!!

Post autor: emo9 »

Paweł Florczak pisze: Niestety wrzesień okazał sie baaardzo trudnym dla nas miesiącem, dlatego błagam o zrozumienie.... Wyniki sierpniowej edycji będą jakoś pod koniec września, a z nowym wydaniem ruszamy od października.
No i jest 6 października , i nie ma rozwiązania!!! Miał być koniec września. Panie Florczak, według mojego mniemania jest (znaczy był)pan osobą inteligentną, lecz teraz chyba zaniecham tego toku muślenia, ponieważ dziwi i szokuje mnie pański brak odpowiedzialności!!! Nie chciałbym obrażać pana, bo wszyscy wnerwiliby się, że za mocno przeklinam na forum. Więc proszę nie zmuszać mnie do ostateczności czyli : publicznego obrażenia pana , "reklamy" :twisted: pana strony i pańskiej osoby na mojej i zaprzyjaźnionych stronach , na forach (liczba mnoga od forum) , czatach i obluzgania pana w jeszcze kilka butalnych i chamskich sposobów, więc apeluję o przyspieszenie rozwiązania "edycji wrześniowej" i sumienniejszą pracę nad serwisem "Strefa ZSO 9"!!! Rozumiem , że są problemy ze stroną, ale to już trwa za długo!!! Więc radzę zastosować się do zaleceń i rad!!! (to nie szantaż) :twisted: :twisted: :twisted:
If you want to be my friend,
take my penis in your hand!!!
Zablokowany