R E K L A M A
Strona główna Artykuły Miszmasz Heyah01 – jak bezproblemowo przenieść numer?

Heyah01 – jak bezproblemowo przenieść numer?

0
Heyah01 - jak bezproblemowo przenieść numer?
Heyah01 - jak bezproblemowo przenieść numer?

Czujesz, że już czas na zmiany i pora przenieść numer do innego operatora? Jeśli cenisz sobie proste i przejrzyste zasady oraz atrakcyjną ofertę dla użytkowników, koniecznie rozważ przejście do Heyah 01! Jak to zrobić i co możesz zyskać za przeniesienie numeru do Heyah? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść najważniejszych informacji na ten temat!

Przeniesienie numeru do Heyah – zapomnij o limitach

Jeśli masz już dość obecnego operatora lub limitów, jakie dotychczas Cię ograniczały, zastanów się nad ofertą Heyah 01. Dzięki niej zyskujesz:

  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y;
  • zaskakująco dużą paczkę internetu, by móc swobodnie surfować w sieci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować;
  • automatyczne ponawianie płatności co 30 dni;
  • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie.

Heyah 01 to produkt subskrypcyjny, nowoczesny i wygodny – po podpięciu karty płatniczej możesz zapomnieć o konieczności samodzielnego płacenia rachunków. Wszystkim bowiem zajmie się za Ciebie Twój nowy operator, a płatności będą pobierane automatycznie. Ty jedynie wybierasz interesującą Cię ofertę i cieszysz się pełnią korzyści, jakie Ci daje.

Oferta przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów T-Mobile lub Heyah na Kartę, jak i klientów innych sieci.

Heyah 01 – jak przenieść numer?

Przeniesienie numeru do Heyah jest niezwykle proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://www.heyah.pl/heyah01/przenies-numer i wybierzesz wariant, który Cię dotyczy (jesteś klientem T-Mobile lub Heyah na Kartę bądź jesteś użytkownikiem innej sieci). Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

  • Dla klientów T-Mobile lub Heyah na kartę – aby przenieść numer do Heyah, zaloguj się wykorzystując swój numer telefonu. Dopiero po zalogowaniu się, zobaczysz przygotowane dla Ciebie oferty.
  • Dla klientów innych sieci – załóż konto, wykorzystując do tego adres e-mail. Dzięki temu zyskasz możliwość kupienia nowego numeru lub przeniesienia dotychczasowego z innej sieci.

Pamiętaj, że cały proces jest prosty, darmowy i pozbawiony zbędnych formalności. Przenieś numer do Heyah 01 i ciesz się nową, atrakcyjną ofertą tak szybko, jak to możliwe!

Przeniesienie numeru do Heyah z innej sieci – aktualna oferta

Wiesz już, że jeśli jesteś klientem T-Mobile lub Heyah na Kartę, przygotowane dla Ciebie oferty zobaczysz po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak jesteś klientem innej sieci, na stronie Heyah znajdziesz dwa, przygotowane z myślą o Tobie warianty:

  • Heyah 01 za 19,99 zł co miesiąc

Za pierwszy miesiąc zapłacisz zaledwie 1 zł. Poza tym możesz liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także pakiet 20 GB internetu.

  • Heyah 01 za 29,99 zł co miesiąc

Również w tym przypadku za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł. W ramach oferty otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz aż 40 GB internetu.

Bez względu na to, którą ofertę wybierzesz, po przeniesieniu numeru do Heyah, możesz zarządzać swoim kontem z poziomu prostej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji. W ten sposób zyskujesz m.in. możliwość włączania i wyłączania subskrypcji, dostęp do rachunków, wiedzę, ile gigabajtów pozostało Ci jeszcze do wykorzystania itd.

Zaloguj się do aplikacji i miej wszystkie niezbędne informacje zawsze pod ręką!

// Artykuł sponsorowany

Jak nauczyć się rysować - praktyczny poradnik
Mydła naturalne - dlaczego warto je stosować?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

trzynaście + 4 =

Exit mobile version