R E K L A M A
Strona główna Artykuły Miłość i sex Miłość a zauroczenie

Miłość a zauroczenie

0
Miłość a zauroczenie

Gdy poznajemy kogoś i zaczynamy tą osobę darzyć uczuciem, wówczas świat dostaje kolorów. Randki, pocałunki, telefony to wszystko umila nam szarą egzystencje.

Każde spotkanie jest wyjątkowe. Gdy wpadniemy już w sidła miłości, żyjemy ta drugą osobą. Lecz z czasem spotkania stają się codziennością. Pocałunki nie mają tej samej mocy co kiedyś. Przywykamy do bliskości tej drugiej osoby. Dawne kolory życia bledną.

Zauroczenie które nazywaliśmy miłością pryska. Chcąc się czuć wspaniale zaczynamy kręcić karuzelą od nowa. Znów randki, telefony, pocałunki tyle że z inną osobą.

Postępując w ten sposób szukamy tej jedynej osoby. Drugiej połowy z którą mogli byśmy się połączyć w jedną całość. Ale skąd mamy wiedzie że to będzie ta jedyna miłość, a nie kolejne zauroczenie?. Cóż zauroczenie trwa krótko w porównaniu z miłością. Gdy szukamy dalej drugiej połowy to ten stan na pewno nie jest ów miłością. Ale może te uczucie powstaje z zauroczenia?. Każdy na ten temat z pewnością ma wyrobioną opinię.

Lecz przyjrzyjmy się temu bardziej. Na początek zauroczenie. Jest to stan tak jak wspomniałem nie trwający wiecznie. Między nim a miłością jest wąska granica.

Miłość czym że ona jest?. Może pielęgnowanym zauroczeniem?. Czy zdarzyło wam się spotkać z sytuacją w której dwoje lubiących się ludzi w trakcie znajomości zakochują się w sobie?. Jeśli tak to nie ma tu mowy o miłości od pierwszego wejrzenia.

Wiec jest możliwe że miłość jest zauroczeniem które dwoje ludzi stara się utrzymać jak najdłużej, a z czasem zamienia się ono w miłość. Jeżeli by tak przyjąć to każda osoba spotkana na ulicy, która nas sobą zauroczy może być naszą potencjalną druga połową (miłością).

W takim razie jesli ktoś z nas miał wiele zauroczeń to czy nie minął się z przeznaczeniem?.

Jak myślisz miłość jest czymś co powstaje z nikąd, w czarodziejski sposób, a może to my ją tworzymy?.

“Gdy przestajemy kochać, to nie jest miłość lecz zauroczenie”

Nie zgadzasz się z artykułem, masz własną opinie na ten temat, powiedz to na forum, gdzie każdy Cię wysłucha!

Przygotował
Fighter – ares1985@poczta.onet.pl

Opowiadanie dla nastolatek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + dziewiętnaście =

Exit mobile version