R E K L A M A
Strona główna Artykuły Miszmasz Obozy dla młodzieży – kolonie letnie

Obozy dla młodzieży – kolonie letnie

0
Obozy dla młodzieży - kolonie letnie
Obozy dla młodzieży - kolonie letnie

Kolonie letnie to wspaniały czas dla dzieci, ale też chwila odpoczynku dla rodziców, od obowiązków związanych w wychowaniem dzieci. Jest to także wyśmienita okazja do usamodzielnienia się naszych pociech. Jest to ważny aspekt w ich przyszłym, dorosłym już życiu.

Aby mieć jednak pewność, że czas spędzony przez dziecko na koloniach będzie czasem wielu atrakcji, a także ciekawych zajęć oraz, że lokalizacja pobytu będzie bardzo atrakcyjna, należy zwrócić się do renomowanej firmy Kogis, oferującej kolonie i obozy na najwyższym poziomie.

Kolonie letnie z KOGIS

KOGIS oferuje szereg kolonii letnich, z myślą o różnych preferencjach dziecka. Spośród wielu obozów tematycznych wyróżnić możemy np. kolonie przygodowe. Jednymi z nich są wakacje w stylu Minecraft. Ciekawostką jest to, że odbywają się one na prawdziwej farmie ze zwierzętami. Dzieci mogą oczekiwać podczas pobytu na tego rodzaju koloniach ma szereg przygód, a przede wszystkim budowania i konstruowania z wykorzystaniem darów natury arcydzieł w stylu Minecraft.

Obóz sportowy dla dzieci “Junior”

Oczywiście w ofercie KOGIS znajdują się także różnego rodzaju obozy sportowe. Wiadome jest, że dla dzieci to przygody są najbardziej ekscytującym wydarzeniem podczas kolonii. Jednakże spora część dzieciaków uwielbia wakacje typowo na sportowo. Dlatego wychodząc naprzeciw wymaganiom usportowionej części młodzieży KOGIS organizuje obozy sportowe “Junior” w Czaplinku. Największa zaletą ośrodka są własna plaża, a także boiska, które znajdują się w pobliżu lasów i jezior. Znajduje się tam również port jachtowy, a dzieci mogą oczekiwać sporej dawki ruchu i aktywności sportowej pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dodatkową atrakcją jest wycieczka Pomerania Fun Park.

Obozy młodzieżowe żeglarskie

Jezioro Drawsko – wielu z dorosłych wie, jak pięknie jest nad tym jeziorem. Teraz dzięki KOGIS również dzieci i młodzież mają okazje przekonać się o zaletach tego miejsca. Dodatkowo port jachtowy oraz własna plaża będą wspaniałym zaproszeniem na obóz żeglarski. Dla wszystkich dzieci żądnych przygód na wodzie oferujemy ciekawe wakacje z jednoczesna nauka zasad żeglarstwa. Wieczory z szantami, a także intensywna nauka żeglowania na jachtach to niewątpliwie godna polecenia zabawa wakacyjna.

Obóz paintballowo – traperski

A teraz coś dla żądnych wrażeń i wyzwań. Oczywiście oznacza to kompletny brak czasu na nudę, ale jednocześnie sporą dawkę przygód z jednoczesną nauką wielu umiejętności. Ciekawostka będą zajęcia z ekologii, co jest ważnym aspektem naszych czasów. Ponadto zajęcia z orienteeringu i bushcraftu będą czymś nowo poznanym w życiu każdego dziecka. Najciekawszymi jednak zajęciami będą te z nauki podstaw survivalu oraz paintballu. Nawet najbardziej wybredni młodzi odkrywcy znajda na tym obozie coś dla siebie.

Na stronie  https://www.kogis.pl/obozy jest tak duży wybór opcji wakacyjnych, że, czy będzie to czas spędzony na sportowo, czy konstruowaniu niezapomnianych arcydzieł lub żeglowaniu po jeziorze Drawskim, każde dziecko odnajdzie swoje miejsce na spędzenie idealnych wakacji.

Pobierowo - wymarzone na wakacje
Kraj kwitnącej wiśni i zielonej herbaty

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

jeden × dwa =

Exit mobile version