R E K L A M A
Strona główna Artykuły Miszmasz Od wyprawki dla noworodka po szkolne gadżety

Od wyprawki dla noworodka po szkolne gadżety

0
Od wyprawki dla noworodka po szkolne gadżety
Od wyprawki dla noworodka po szkolne gadżety

Planując powiększenie rodziny, spodziewając się dziecka bądź witając malucha na świecie, warto mieć już „upatrzony” dobry sklep z artykułami dla najmłodszych. Na przestrzeni kilku kolejnych lat będzie nas czekać mnóstwo zakupów, od butelki do karmienia i przewijaka po akcesoria do szkoły i zaawansowane zabawki dla małego ucznia.

Ważne akcesoria, niezbędne dla mamy i dziecka

Kiedy na świecie pojawi się maluszek, rodzice potrzebować będą całego mnóstwa potrzebnych przyborów, jak choćby:

  • przewijak oraz podkład na przewijak,
  • gryzak i smoczek wraz z etui,
  • poduszka do karmienia,
  • butelka do karmienia i podgrzewacz,
  • pieluszki,
  • pościel i wyposażenie łóżeczka,
  • akcesoria do pielęgnacji.

To dopiero początek wydatków, bo z każdym następnym tygodniem pojawiać będą się coraz to nowsze potrzeby. Dlatego najlepiej jak najszybciej znaleźć dobry sklep, dzięki któremu zaoszczędzimy nie tylko sporo pieniędzy, ale i mnóstwo czasu. Kiedy okaże się, że znów musimy szukać kolejnego niezbędnego akcesorium, świetnie zaopatrzone miejsce, oferujące wysyłkę towaru wprost do domu – okaże się na wagę złota.

Zabawki wspierające prawidłowy rozwój malucha

Kilkumiesięcznego maluszka, który intensywnie zaczyna interesować się otoczeniem, zainteresują zabawki sensoryczne i interaktywne gadżety, robociki zachęcające do raczkowania i chodziki do stawiania pierwszych kroczków. Świetnym pomysłem na tym etapie jest zakup dla dziecka wielofunkcyjnego pojazdu typu  . To rodzaj pchacza i wózeczka w jednym, który będzie świetną inwestycją na wiele najbliższych miesięcy, podobnie jak inne wielozadaniowe urządzenia dla maluchów i uniwersalne zabawki. Właściwy ich dobór pomoże dziecku harmonijnie się rozwijać – zwiększać koordynację ruchów oraz budować małą i dużą motorykę oraz zachęci do logicznego myślenia i rozwiązywania pierwszych dziecięcych łamigłówek.

Figurki, zestawy i zabawki tematyczne dla starszaka

Nieco starszemu, bo kilkuletniemu już dziecku, zabawki prawdopodobnie wciąż jeszcze  będzie wybierać mama,. Warto jednak, by zawsze były dopasowane do preferencji i gustu malucha. W okresie kilku lat  będą wiodły prym postacie z aktualnie popularnych bajek i seriali, takich jak Pokemon, Barbie, Bing, Moji Pops, Psi Patrol czy Super Zings. Figurki do kolekcjonowania, klocki, puzzle i proste gry, zestawy do majsterkowania i kreatywne zajmą dziecko na długie godziny. W przedszkolu i okresie wczesnoszkolnym chłopców „porwą” roboty (gotowe i do samodzielnego konstruowania) oraz zdalnie sterowane auta, tory samochodowe i sportowe akcesoria. Większość dziewczynek zainteresują dziecięce kosmetyki, modne laleczki typu Barbie, głowa do stylizacji i zestaw do czesania czy gotowania, a także gadżety z księżniczkami. Wyraźnie wykrystalizują się preferencje dziecka i wyostrzy gust, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w stylistyce szkolnych kreacji i dodatków.

Wszystkie niezbędne akcesoria dla mamy i dziecka, zabawki dla niemowląt, małych dzieci i uczniów, przybory plastyczne, artykuły sportowe i elementy wyposażenia dziecięcych pokoików kupisz w Aspekto – doskonale wyposażonym sklepie, uwielbianym przez rodziców.

Czym wysłać paczki do Anglii? Jak szybko porównać ceny spedytorów?
Jak pomóc nastolatkowi odnaleźć hobby?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 4 =

Exit mobile version