Kody do Medal of Honor - Pacific Assault

Zobacz inne kody do gier:

Poniżej znajdziecie kody do gry Medal of Honor - Pacific Assault:

  Uruchom grę z linii komend z dodatkowym parametrem: +set developer 1 Podczas rozgrywki naciśnij klawisz [~] (tylda) aby przywołać konsolę a następnie wpisz dowolny z kodów wymienionych niżej: 

  Uwaga: Upewnij się, że używasz pliku mohpa.exe a nie mohpa_setup.exe (do tego drugiego prowadzi skrót umieszczany na pulpicie)

dog - god mode/nieśmiertelność
wuss - wszystkie bronie
fullheal - max zdrowia
notarget - wrogowie będą cię ignorować
noclip - przechodzenie przez ściany
fps 1 - wyświetla aktualny FPS 

  Jeżeli nie jesteś w stanie przywołać konsoli, to możesz również spróbować przypisać kody do określonych klawiszy. W tym celu otwórz plik konfiguracyjny o nazwie: unnamedsoldier.cfg który domyślnie powinien znajdować się w Moje Dokumenty\EA Games\Medal of Honor Pacific Assault\configs i odszukaj w nim sekcję // Key bindings. Następnie zmień dowolny z wpisów na odpowiadający danemu kodowi, np.:

bind F1 "dog"
bind F2 "fullheal" 

  Naciskając klawisz [F1] podczas gry uzyskasz nieśmiertelność, klawisz [F2] da ci max życia, itp.

 

Serwis Młodzieżowy.pl, w tym cała redakcja, nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowe działanie kodów zamieszczonych na tej stronie - Kody do KODY do Medal of Honor - Pacific Assault - tipsy i kody do gier .

Nie pomagamy w ich zastosowaniu, a także w przejściu na kolejny level. Masz problem z kodami lub przejście na kolejny level? Zapraszamy na nasze forum młodzieżowe.

 

R E K L A M A

Najpopularniejsze