Zobacz inne kody do gier:

Kody do gry Transformers: The Game

Misje Cybertrona
  W menu New Game lub Load Game naciśnij Prawo, Góra, Góra, Dół, Prawo, Lewo, Lewo aby odblokować dwie dodatkowe misje. Jeśli wykonasz to poprawnie, zobaczysz błyśnięcie na ekranie.

Zagraj jako Jazz 1 Generacji:
W menu New Game lub Load Game naciśnij Lewo, Góra, Dół, Dół, Lewo, Góra, Prawo by mieć dostęp do Jazz-a. Jeśli wykonasz to poprawnie, zobaczysz błyśnięcie na ekranie.

Zagraj Robo-vision Optimus Prime 1 generacji:
W menu New Game lub Load Game naciśnij Dół, Dół, Góra, Góra, Prawo, Prawo, Prawo aby mieć dostęp do Generation 1 Robo-vision Optimus Prime. Jeśli wykonasz to poprawnie, zobaczysz błyśnięcie na ekranie.

Zagraj Starscream generacja 1:
W menu New Game lub Load Game naciśnij Prawo, Dół, Lewo, Lewo, Dół, Góra, Góra aby mieć dostęp do Generation 1 Starscream. Jeśli wykonasz to poprawnie, zobaczysz błyśnięcie na ekranie.

 

Serwis Młodzieżowy.pl, w tym cała redakcja, nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowe działanie kodów zamieszczonych na tej stronie - Kody do Transformers: The Game.

Nie pomagamy w ich zastosowaniu, a także w przejściu na kolejny level. Masz problem z kodami lub przejście na kolejny level? Zapraszamy na nasze forum młodzieżowe.