Dobre, bezprzewodowe słuchawki są w dzisiejszych czasach niezastąpione, zarówno w domu jak i poza nim. Pozwalają nam nie tylko cieszyć się muzyką, ale również skupić się na innych czynnościach, nie przejmując się wiszącymi przewodami w naszej drodze czy koniecznością trzymania telefonu w dłoni. Jednym z tego rodzaju urządzeń które właśnie weszło na rynek jest Xblitz Pure Beast.

CZYM JEST XBLITZ PURE BEAST?

Xblitz Pure Beast to nauszne, bezprzewodowe słuchawki bluetooth, które można połączyć z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii Bluetooth 4.2 z odległości do 10 metrów. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Jest wykonane z lekkich materiałów, poszycie nausznic jest miękkie i przyjemne w dotyku, a wbudowany akumulator pozwala na nawet 10 godzin nieustannego użytkowania, dzięki czemu użytkownik nie musi przejmować się możliwością, że rozładują się w środku dnia i pozostawią go bez muzyki. Jeśli często zapominasz o zabraniu ze sobą powerbanka czy ładowarki z pewnością bardzo się ucieszysz z długiej żywotności tych słuchawek.

Dlaczego warto zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe, jeśli nie lubi się sprzętu, który może się rozładować? Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się, że tanie słuchawki kupione w sklepie przestały działać po miesiącu. Powodem tego zazwyczaj jest zgięty lub przerwany przewód. Logicznym więc jest, że słuchawki bezprzewodowe nie borykają się z tym problemem. Biorąc pod uwagę, że Xblitz Pure Beast znajduje się w tej samej kategorii cenowej (poniżej 100zł) co typowe słuchawki przewodowe przeznaczone dla telefonu, warto rozważyć tę opcję.

Na obudowie słuchawek umieszczone są trzy przyciski funkcyjne, pozwalające na regulację głośności oraz odbieranie połączeń telefonicznych w wypadku sparowania urządzenia z telefonem. Kolejnym plusem jest duże, wyraźne oznaczenie lewej i prawej słuchawki po ich wewnętrznej stronie. Jeśli masz szczerze dość szukania małych literek, próbując zdecydować, która słuchawka idzie na które ucho – to może być detal, który cię ucieszy.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth XBLITZ PURE BEAST

JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Jakość dźwięku jest zapewniona przez dwa przetworniki o średnicy 40mm i paśmie przenoszenia 20 ~ 20000 Hz. W słuchawkach Xblitz Pure Beast użyto również technologii PureBass by uzyskać mocny, czysty dźwięk niskich tonów. Czułość urządzenia wynosi 110±3dB, a impedancja 64Ω. Słuchawki sprawują się znakomicie do celów takich jak słuchanie muzyki czy audiobooków, zwłaszcza jeśli jesteśmy zajęci innymi czynnościami jak np. sprzątanie mieszkanie czy jazda komunikacją miejską. Jeśli jednak szukasz super precyzyjnych słuchawek, dzięki którym będziesz z super dokładnością wiedzieć, z której strony strzelają do ciebie w CSie, powinieneś raczej poszukać droższego sprzętu.

Dodatkowo, w słuchawki wbudowany jest mikrofon, pozwalający na wykorzystanie ich do rozmowy telefonicznej bez potrzeby szukania dzwoniącego telefonu. Jest to jednak bardziej ciekawostka niż faktyczny atut urządzenia – z racji tego, jak zbudowane są słuchawki, mikrofon jest daleko od ust użytkownika i, jak można się spodziewać, ma to wpływ na jakość rozmowy. Najlepszym wykorzystaniem go jest odebranie połączenia, powiedzenie „Wiesz co, nie mogę teraz rozmawiać, oddzwonię” i rozłączenie się.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth XBLITZ PURE BEAST

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI XBLITZ PURE BEAST NA PRZEWODZIE

Słuchawki Xblitz Pure Beast można, w razie potrzeby, podpiąć również do komputera stacjonarnego lub innego urządzenia które nie posiada łączności Bluetooth za pomocą dołączonego do zestawu przewodu AUX.  W takim ustawieniu nie musisz się martwić o zasilanie, gdyż słuchawki pobierają energię przez kabel AUX. Jednak jeśli podłączymy Pure Beast w ten sposób do jakiegoś urządzenia, możemy zapomnieć o korzystaniu z przycisków funkcyjnych – naciskanie ich zwyczajnie nic nie daje poza dźwiękiem klikania.

Urządzenie te można nabyć za jedyne 79zł na stronie Xblitz.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth XBLITZ PURE BEAST

Płaszcze damskie - wybierz krój i model dla siebie
Abonament na każdą kieszeń – również studencką