Zapewne nikt nie zaprzeczy, że sportowe stylówki latem są najwygodniejsze. W trakcie upału, możliwość swobodnych ruchów oraz przybrania dowolnej pozycji jest bardzo ważna, ponieważ wpływa to na nasze samopoczucie. Niestety, sportowe stylizacje nie zawsze wydają się być dobrym rozwiązaniem, ponieważ brakuje im „tego czegoś”, co pozwoli na wyróżnienie się z tłumu. Na szczęście – mamy na to pomysł!

#postaw na ażur

Ażur jest jednym z najgorętszych trendów tego sezonu ze względu na swój nieziemski look. Niezależnie od tego, czy postanowisz być cała „z siateczki”, czy zdecydujesz się tylko na bluzkę lub spodnie/ spódnicę, możesz być pewna, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Ażur wygląda obłędnie w sportowych stylizacjach – dodaje im pazura, a z Ciebie uczyni trendsetterkę lata! Połącz długie spodnie ażurowe z neonowym T-shirtem, a wszystkie koleżanki z osiedla będą Ci zazdrościć nieprzeciętnego wyczucia stylu!

Sportowo, ale modnie! Jak podkręcić sportowe stylizacje latem?

#grafika ważna rzecz

O ile gładkie koszulki też bywają fajne, to nie są jednak w stanie dorównać modelom z ciekawą grafiką. Tu już masz całkowitą dowolność, możesz postawić na robiące wrażenie hasło, ciekawy motyw albo to i to! Takie T-shirty wyglądają rewelacyjnie w towarzystwie szortów i zapewnią Ci fejm, o jakim zawsze marzyłaś!

Ten trend obowiązuje także w kontekście chłopięcych koszulek! Eat, sleep, video games? Brzmi jak jeden z tych leniwych dni, podczas których chłopcy marzą, aby dać im spokój. Rodzice nie dają za wygraną i zachęcają do wyjścia? Zakomunikuj im swoje plany za pomocą takiego właśnie T-shirtu!

#bez dodatków ani rusz!

Zarówno każda młoda trendsetterka, jak i trendsetter wie, że dodatki to święta rzecz! Odpowiednie akcesoria nie tylko poprawią Twój look – dzięki nim będziesz miała szansę stworzenia całkowicie innej stylówki! Czego do tego potrzebujesz? Między innymi modnej bomberki lub odjechanej opaski na głowę! Stawiając na dżinsowe spodenki i koszulkę pełną słońca stworzysz świetną stylizację, jednak dopiero gdy dodasz do niej bomberkę, zawojujesz całym światem!

Sportowo, ale modnie! Jak podkręcić sportowe stylizacje latem?

Jak widać, istnieje sposób na to, aby wyglądać modnie i sportowo. Wystarczy tylko chcieć! Inspiruj się, twórz i nie obawiaj się mody! Ona nie gryzie!

Szalony kolor włosów na chwilę? Tak!
Zajęcia fitness w Krakowie – dlaczego warto na nie uczęszczać?