O nas

Młodzieżowy.pl (dawniej znany jako Strefa9.pl) jest serwisem internetowym dla młodych ludzi, który istnieje od 25 marca 2001 roku!

Od samego początku był to serwis nietypowy…

Miał być to jedynie serwis dla uczniów jednej z łodzkich szkół. Nic więcej. Z czasem okazało się, że najczęściej odwiedzają nas osoby nie wiedzące nawet o istnieniu takowej szkoły. Z biegiem czasu rozwijaliśmy się coraz bardziej. Nowe działy, nowe podserwisy, nowe usługi.

Naszym celem jest…? No właśnie, co? 🙂 Obecnie posiadamy m.in. bogaty zbiór wypracowań, streszczeń, artykułów,  kodów i porad do gier oraz wiele innych ciekawych “rzeczy”. A to jeszcze nie wszystko no co nas stać. Dokładnie! Mydło i powidło. Podobno wszystko jest do niczego, a my mamy prawie wszystko, podobno 😉 To jednak nie tak.

Naszym celem jest służenie Wam, czyli młodym, aktywnym ludziom. Pomóc dobrym przykładem wypracowania, podrzucić dobry kawał, zapodać artykuł na ciekawy temat, czy pomóc przejść przez kolejny level w grze. Ale to znowu nie wszystko 🙂 Mamy przecież jeszcze forum i to nie byle jakie. Każdy zachwala swoje, ale przekonajcie się sami. To nie jest zwykłe forum! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, którzy pomogą Ci w każdym problemie.

Od początku istnienia zdobyliśmy wiele różnych i różniastych wyróżnień. Najważniejszym z nich, jest tytuł Grand Prix, kategorii Best Guide w prestiżowym konkursie I.NET AWARDS 2003. ]

Najważniejsze jest chyba jednak to, że nadal istniejemy, a to już spory kawałek czasu. Nie było łatwo, oj nie 🙂

Mamy nadzieje, że chociaż troszkę pomogliśmy Wam, w czymkolwiek 🙂 Nie ważne czy w napisaniu pracy domowej, czy w przejściu kolejnego levela, czy w życiowym problemie. Tak po prostu 🙂

Skontaktować się z nami można poprzez ten formularz.

Redakcja