Klocki LEGO® to od lat jedna z najbardziej wciągających rozrywek. Seria Technic będzie idealna dla młodzieży z zainteresowaniami konstrukcyjnymi.

Dla kogo stworzono serię LEGO® Technic

Klocki LEGO® rosną wraz z użytkownikami. Seria Technic powstała z myślą o dzieciach powyżej 7 roku życia i młodzieży, która lubi konstrukcyjne wyzwania. Poszczególne zestawy pozwalają na tworzenie pojazdów i konstrukcji i bardzo realistycznym wyglądzie. Co najbardziej interesujące, w tych modelach zastosowano rozwiązania występujące w prawdziwych maszynach. Ośki z całymi zespołami, silniki elektryczne, przekładnie, siłowniki, łączniki, sprzęgi. W bardziej zaawansowanych zestawach dostępne są też elementy elektroniczne, zdalne sterowania a nawet podstawowe programowanie.

Każdy zestaw można dowolnie przebudować. Instrukcja ma nam pomagać, ale nas nie ograniczać. LEGO Technic® rozwija wyobraźnię, umiejętność kreatywnego myślenia, ale też umiejętności techniczne. Zestawy mogą być świetnym pretekstem do tego, aby zachęcić młodego człowieka do zainteresowania technologią i konstrukcją.

Samochody

Wiele z zestawów LEGO® Technic to samochody. Wierne odwzorowanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że konstruowanie pojazdów to niezwykła przyjemność. Ogromną popularnością cieszą się monster trucki i wyścigówki. Warto wiedzieć, że firma LEGO® zaopatrzyła tego typu modele we wbudowany napęd pull back, który pozwala pojazdom samoczynnie przemieszczać się na niewielkie odległości. Zestawy z samochodami będą idealnym prezentem dla kolekcjonera i dla początkującego konstruktora.

Duże pojazdy

W asortymencie LEGO® Technic znajdują się też duże pojazdy – ogromne ciężarówki, helikoptery czy nawet katamaran. Bogata jest też oferta z kategorii “roboty i budowy”. Można na przykład złożyć sobie futurystyczny model ładowarki z designerskimi felgami i ręcznie sterowanym układem kierowniczym. Z tego samego zestawu stworzyć można wywrotkę. LEGO® Technic dla młodzieży to nie tylko klocki, które postawić można na półce w pokoju, to także długie godziny zabawy i nauka podstawowych mechanizmów systemów sterowania.

Szeroki wybór klocków LEGO® znaleźć można na stronie www.kimland.pl. Spośród wielu zestawów z łatwością wybierzemy ten, który sprawi największą radość.

Kolorowanka dla dzieci i dorosłych - dlaczego warto?
Badania User Experience - czym są i w jakim celu warto je robić?