Orange Flex to innowacyjna oferta planu komórkowego, którą zarządzasz poprzez aplikację mobilną. Szukasz najlepszego internetu dla studenta? Sprawdź dodatkowe gigabajty, które przygotował Orange dla studentów w planie Flex.

Co to jest Orange Flex?

To plan komórkowy w formie subskrypcji, którym płynnie zarządzasz poprzez aplikację. Orange Flex oferuje nielimitowane SMSy, MMSy, połączenia na terenie Polski i w roamingu w UE. Ciekawe rozwiązanie to Social Pass, czyli nielimitowany internet na popularne social media. To stawka gwarantowana, a dodatkowo sam wybierasz liczbę niezbędnych gigabajtów – 15, 30, 50 czy 100 GB w sieci 5G? Wybór należy do Ciebie.

Dlaczego warto postawić na Orange Flex?

  • Intuicyjna obsługa, bez zobowiązań – bez długoterminowych, wiążących umów, abonamentów i odwiedzania salonów stacjonarnych. Wszystkie formalności możesz załatwić w aplikacji Orange Flex.
  • Dodatkowa karta SIM do Twojego numeru telefonu – masz do wyboru wirtualną kartę e-SIM, którą szybko pobierzesz i zainstalujesz na smartfonie – niezależnie, czy posiadasz system iOS lub Android. Jej wirtualna forma pozwala na zastosowanie także w smartwatchu, tablecie czy drugim telefonie. Inna opcja to zamówienie dodatkowej tradycyjnej karty SIM kurierem za 0 zł.
  • Zmiany Planu, kiedy chcesz – jesteś naprawdę Flex i w dowolnym momencie możesz zmodyfikować swój Plan komórkowy w aplikacji, przykładowo zwiększając lub zmniejszając liczbę gigabajtów internetu. Niezwykle sprawnie, bo tylko paroma kliknięciami.
  • Szybkie i bezpieczne płatności – możesz podpiąć swoją kartę płatniczą lub zasilać konto Flex za pomocą BLIK-a.
  • Dzielenie się gigabajtami ze znajomymi – możesz przekazać dowolną liczbę gigabajtów internetu znajomym, którzy także są w Orange Flex.
  • Personalizacja i dodatkowe Passy – personalizuj swój plan Orange Flex, dodając Video Pass, by cieszyć się świetnymi kinowymi produkcjami na Netflixie czy HBO GO, a także filmami na YouTube bez pomniejszania pakietu GB. Nie możesz obejść się bez godzin w aplikacjach muzycznych? Music Pass da Ci nielimitowany transfer danych na Spotify, Tidal czy Apple Music. Inna opcja to Game Pass, który sprawi, że mimo godzin grania, Twoje gigabajty nie będą znikać. Baw się dobrze!

Przenoszenie numeru z innego pakietu Orange, Nju mobile, z sieci poprzedniego operatora lub tworzenie nowego numeru jest naprawdę proste i w całości odbywa się za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji Orange Flex.

Internet dla studenta od Orange Flex

Jesteś w podróży? Urządzasz seans filmowy na Netflixie? Bierzesz udział w zdalnych zajęciach? A może piszesz pracę lub robisz projekt ze znajomymi? Zdecydowanie przyda Ci się odpowiednia porcja gigabajtów! W Orange Flex możesz aktywować dodatkowe 100 GB na 180 dni – to oferta zarówno dla obecnych klientów, jak i dla nowych użytkowników.. Sprawdź, co słychać w Orange Flex dla studentów – https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz w aplikacji, który potwierdzi Twój status studenta, a 100 GB zasili Twoje konto.

Jak to zrobić?

  • Pobierz aplikację Orange Flex na smartfon i wybierz Plan komórkowy, który Cię interesuje (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Chcesz zmienić stary pakiet na Orange Flex lub przenieść numer innego operatora? To także załatwisz w aplikacji, bezpiecznie, bez zbędnych umów i podpisów.
  • Wybierz zakładkę „Odkryj” i wybierz akcję z internetem studenckim od Orange Flex.
  • Wypełnij i wyślij krótki formularz.
  • Zaczekaj na powiadomienie, a następnie wejdź w ,,Klub Flex” i aktywuj dodatkowy, bezpłatny pakiet gigabajtów dla studentów. Gotowe!

// Artykuł sponsorowany

Pomysły na gwiazdkowy prezent
Projekt Dare To Be Different