Chcesz wycisnąć z nauki jak najwięcej? Dostać się na wymarzone studia, otrzymać stypendium, czy też po prostu rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania? Jeśli tak – skorzystaj z oferty Tutoringo. To innowacyjna platforma dla uczniów, dzięki której nauka staje się prostsza i o wiele skuteczniejsza.

Ucz się po swojemu

Z Tutoringo to Ty wybierasz, jakie partie materiału chcesz przerabiać i z jakich przedmiotów korepetycje najbardziej Cię interesują. Nasz serwis oferuje olbrzymią ilość przedmiotów i tematów oraz posiada bazę nauczycieli i korepetytorów przekazujących wiedzę na różnych poziomach zaawansowania. Interesuje Cię chemia czy fizyka? Z łatwością znajdziesz korepetytora odpowiedniego do swoich potrzeb. Preferujesz nauki humanistyczne? Z Tutoringo to żaden problem. Być może zależy Ci na nauce języków obcych? Tutoringo oferuje kilkanaście różnych kategorii – począwszy od standardowego już języka angielskiego przez niemiecki i hiszpański na słowackim kończąc. To Ty decydujesz, czego konkretnie się uczysz i ile czasu temu poświęcasz.

Najlepsi korepetytorzy dla Ciebie

Ucząc się z Tutoringo nie jesteś skazany na “pomoc” konkretnego, nie odpowiadającego Ci nauczyciela przez cały okres nauki, tak jak ma to miejsce w tradycyjnej szkole. Do dyspozycji masz bazę kilku tysięcy nazwisk – i to Ty decydujesz, u którego z naszych korepetytorów chcesz podjąć naukę. Po prostu – wybierz interesującą Cię ofertę, zapoznaj się ze szczegółami i zdecyduj, czy dalej Ci ona odpowiada, a jeśli nie – szukaj dalej. Dopóki nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie korepetytora nie poniesiesz jakichkolwiek kosztów. Z Tutoringo to nauczyciele są dla Ciebie, a nie na odwrót.

Pomoc dla każdego

Z usług Tutoringo możesz skorzystać niezależnie od tego, na którym poziomie edukacji jesteś. Nasi wyspecjalizowani korepetytorzy uczą na co dzień w bardzo różnego rodzaju placówkach – od szkół podstawowych przez średnie na wyższych skończywszy. Niezależnie więc, czy jesteś licealistą poszukującym dodatkowego wsparcia przed podejściem do egzaminu maturalnego, czy studentem szykującym się do sesji, na naszej platformie odnajdziesz wsparcie dla siebie. Tutoringo to platforma oferująca wsparcie tak dla ścisłowców, jak i humanistów, z matematyki, fizyki, języka polskiego i dziesiątek innych przedmiotów, w tym wysoce specjalistycznych, na każdym poziomie: od najbardziej podstawowego do zaawansowanego.

Indywidualny tryb nauki

Dzięki innowacyjnej metodzie nauczania dostępnej za pomocą platformy Tutoringo, Twoi korepetytorzy są w stanie poświęcić Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz i przećwiczyć z Tobą te zagadnienia, na których naprawdę Ci zależy. Tutoringo nie posiada również sztywnego, z góry narzuconego programu nauczania prowadzonych za pomocą platformy przedmiotów. Swój plan nauki konsultujesz bezpośrednio z wybranym przez siebie korepetytorem – jeśli chcesz skupić się tylko na określonej części materiału omawianego w szkole – z Tutoringo masz taką możliwość. Oczywiście, możesz również przerobić ze swoim korepetytorem cały szkolny materiał od początku do końca – to już zależy tylko od Waszych wewnętrznych ustaleń.

Korepetytorzy z Twojej okolicy

Dzięki systemowi wyszukiwania Tutoringo możesz odnaleźć korepetytorów znajdujących się bardzo blisko Ciebie – nierzadko nawet kilka ulic dalej. Nasi nauczyciele są dokładnie zweryfikowani, dlatego bez wahania możesz wraz z rodzicem umówić się z którymkolwiek z nich na spotkanie wstępne, gdzie omówicie szczegóły prowadzonych za pomocą Tutoringo zajęć. Pamiętaj, że lokalny nauczyciel będzie prawdopodobnie lepiej znał realia Twojej szkoły, a co za tym idzie pomoże ustalić plan działania lepiej dostosowany do kolejno realizowanych w szkole zagadnień.

Nauka online lub w cztery oczy

Tutoringo jest narzędziem, które umożliwia przeprowadzenie korepetycji za pomocą internetu, jak i poprzez osobiste spotkania z korepetytorem w prawdziwym świecie. Niezależnie od tego, na jaki rodzaju nauki z Tutoringo się zdecydujesz, przygotowaliśmy wiele użytecznych dodatkowych narzędzi (jak np. wirtualna tablica), dzięki którym nauka z nami będzie jeszcze przyjemniejsza i atrakcyjniejsza. Z Tutoringo już nigdy nie będziesz nudzić się podczas korepetycji.

Outdoorowa odzież, czyli co warto kupić przed wycieczką w góry?
T-shirt męski - jak wybrać stylowy i wygodny model na lato?