Prezenty pod choinką nie muszą być nudne! Już niebawem Boże Narodzenie, czas więc wybrać podarunki, które pomogą Twoim bliskim dać z siebie wszystko. Wybierz prezent świąteczny razem z nami! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę najlepszych podarunków sportowych, które możesz położyć pod choinką. Dzięki nim z pewnością wpłyniecie pozytywnie na najbliższych. Podarujcie bliskim bycie fit!

Kurs wspinaczki

Wyśmienity prezent dla dorosłych. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich fascynuje się przekraczaniem granic i lubi adrenalinę, to kurs wspinaczki będzie dla niego idealny. Kupon na udział w takim kursie zapewni ciekawsze wrażenia niż kolejna para skarpetek, dezodorant i czekolada, a pierwsze wdrapywanie się pod okiem instruktora możestać się początkiem pięknej przygody. Taki prezent na święta z pewnością zaskoczy nie jednego malkontenta.

Zegarek biegowy

Jeżeli Twoi bliscy uprawiają sport, ale preferują bezpieczniejsze dyscypliny niż wspinaczka, podaruj im niebanalne akcesoria, które poprawią ich komfort ćwiczeń. Może to być wszystko, od torby sportowej, przez maty treningowe, po zegarki biegowe. My polecamy te ostatnie, bo z pewnością zachęcą one „niedzielnych” biegaczy do poprawiania rezultatów i częstszych biegów. Taki zegarek to najlepszy przyjaciel biegacza, który pomoże mu kontrolować wysiłek i harmonijnie rozwijać formę.

Kije do nordic walking

Znakomity pomysł na sportowy prezent dla najstarsego pokolenia Twojej rodziny. Nordic walking zdobywa w ostatnich latach ogromną popularność i dzieje się to jak najbardziej zasłużenie. Nie wymaga żadnego przygotowania i łatwo uprawiać go nawet w środku wielkiej metropolii. Spacerowanie z kijkami w dłoni to doskonały rodzaj aktywności fizycznej dla osób w zaawansowanym wieku, które nie uprawiają sportu. Doskonale wpływa na układ krążenia, układ oddechowy, a także ogólne samopoczucie.

Karnet na zajęcia jogę

Nie tylko dla płci pięknej! Joga redukuje stres i pobudza każdą część ciała, znakomicie wpływając na ogólne samopoczucie. Doskonały pomysł na prezent świąteczny dla osoby, która narzeka na chandry i okresowe spadki formy. Oprócz działania na psychikę, joga to także znakomite lekarstwo dla ciała. Regularne ćwiczenia pomogą polepszyć krążenie i oddychanie, zwalczyć nadwagę i poprawić gibkość.

Deskorolka

Jeżeli Twój syn lub nastolatek z Twojej rodziny spędza długie godziny wpatrując się w ekran komputera, a pod choinkę zażyczył sobie kolejne gry na konsolę, wybierz prezent, który zmieni jego przyzwyczajenia. Deskorolka znakomicie sprawdza się nie tylko wiosną i latem, ale dzięki krytym skateparkom również zimą. To znakomity sposób na przełamanie kanapowego stylu życia, nawiązanie nowych znajomości i poprawienie kondycji.

Jak uczcić urodziny brata?
Szybki wyjazd na narty - o czym pamiętać?