Nie zdążyliśmy się nawet dobrze nimi nacieszyć, a już się kończą. Letnie wakacje 2022 powoli przechodzą do historii. Nic dziwnego, że wielu z nas udziela się dekadencki nastrój – szczególnie uczniom i ich rodzicom. Pierwszy dzień szkoły zbliża się wielkimi krokami, natomiast są sposoby na to, aby o tym nie myśleć i do maksimum wykorzystać ostatnie dni wakacji. Jednym z nich jest weekendowy wyjazd z całą rodziną. Mamy nawet konkretną propozycję: Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Dlaczego warto się tam wybrać jeszcze przed 1 września? Oto najważniejsze argumenty.

Kapitalne miejsce dla rodzin

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej ocenianych kompleksów termalnych w Polsce. Stanowi najważniejszą atrakcję urokliwej Bukowiny, niewielkiej wsi położonej kilkanaście kilometrów od Zakopanego.

Najważniejszą zaletą Term BUKOVINA jest woda termalna pozyskiwana z głębokości 2400 metrów, zawierająca wszystkie najcenniejsze składniki mineralne i specyficzne, mająca korzystny bilans jonowy. Kąpiele w takiej wodzie mają zbawienny wpływ na umysł i ciało, działają relaksująco i odstresowująco, a jesteśmy przekonani, że przed pierwszym dniem szkoły taka przyjemna terapia bardzo się Wam przyda.

Tym, co wyróżnia Termy BUKOVINA na tle wielu innych kompleksów termalnych jest fakt, że obiekt stanowi ogromną atrakcję zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nudzić nie będą się tutaj ani maluszki, ani dzieci w wieku szkolnym, ani nawet dorastające nastolatki. Atrakcji jest mnóstwo, z akcentem na oblegane przez młodszych gości zjeżdżalnie.

Termy BUKOVINA oferują również atrakcje dla rodziców. Dorośli będą zachwyceni możliwością zażycia kąpieli w zdrowotnej wodzie termalnej, wygrzania ciała w jacuzzi czy skorzystania ze strefy saun oraz bogatej oferty zabiegów Wellness.

Końcówka sierpnia to idealny termin na wizytę w Termach BUKOVINA

Przy całej liście zalet Termy BUKOVINA mają też jedną wadę: w sezonie wakacyjnym są wręcz oblegane przez gości. Jeśli nie lubicie tłumów, to przyjazd do term pod koniec sierpnia czy nawet na początku września będzie idealnym rozwiązaniem.

W tym terminie w termach jest już zdecydowanie luźniej, ponieważ większość rodzin szykuje się do pierwszego dnia szkoły. Warto to wykorzystać i nacieszyć się wszystkimi atrakcjami Term BUKOVINA bez czekania w kolejkach.

Późne lato w Tatrach? Podziękujecie nam za tę inspirację

Tatry są piękne o każdej porze roku, jednak w naszym rankingu zdecydowanie wygrywa późne lato/wczesna jesień. W polskich Tatrach pierwsze oznaki jesieni można dostrzec już pod koniec sierpnia, kiedy to góry zaczynają przybierać barwę miedzi, kwitną wrzosy, a w dodatku na szlakach (czy w samym Zakopanem) robi się znacznie luźniej.

Jeśli jesteście aktywną rodziną, to weekend w Tatrach tuż przed pierwszym dniem szkoły jest rewelacyjnym pomysłem. Przeplatanie górskich wędrówek kąpielami w wodzie termalnej i szaleństwami w basenach to jeden z najlepszych sposobów na to, aby naładować baterie przed wrześniem, nie dać się letniemu przesileniu i uniknąć męczącej jesiennej chandry.

To ostatni dzwonek na wykorzystanie bonu turystycznego!

Dobrym, a na pewno praktycznym powodem, dla którego warto zaplanować rodzinny wyjazd jeszcze przed pierwszym dniem szkoły, jest kończący się czas na wykorzystanie bonu turystycznego. Przypomnijmy, że bon o wartości 500 zł na każde dziecko (lub 1000 zł w przypadku dziecka z niepełnosprawnością) jest ważny tylko do 30 września 2022 roku. Szkoda byłoby, aby przepadł, prawda?

Bon turystyczny można wykorzystać w Termach BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, dzięki czemu koszt atrakcji będzie symboliczny. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia pakietów pobytowych w czterogwiazdkowym Hotelu BUKOVINA, którego goście mają bezpośredni dostęp do basenów termalnych. Unikniecie w ten sposób kolejek, szukania miejsca parkingowego, dojazdów, a przede wszystkim zapewnicie sobie bardzo komfortowy i pełen atrakcji weekend na zakończenie wakacji.

Pobyt w Termach BUKOVINA to także świetna propozycja dla tych rodzin, które tegoroczne wakacje spędziły w domu – najczęściej z przyczyn finansowych. Aby lato nie było całkowicie stracone, warto choć kilka dni spędzić pod Tatrami i skorzystać z super atrakcji tego kompleksu basenowego. Więcej o tym przeczytacie w artykule na stronie https://www.termybukovina.pl/blog/zbliza-sie-pierwszy-dzien-szkoly-wykorzystajcie-koncowke-wakacji-na-wizyte-w-termach-bukovina.

Proste ćwiczenia na naukę dziecka wymawiania głoski R
Dobry content to nie wszystko! Wpierw musi powstać doskonała strona