Dzisiaj na rynku znajdziemy wiele koszulek, które stanowią podstawę naszych stylizacji. Są jednak najczęściej powtarzalne i często zdarza się, że spotykamy na ulicy kogoś, w takiej samej koszulce. Dla jednych stanowi to źródło uśmiechu, dla innych irytacji. Na sklepowych półkach znajdziemy również produkty, które stanowią odzwierciedlenie inwencji twórczej artystów, nie nas samych. Często z braku wyboru bądź nie wpisujących się w nasze gusta koszulek z nadrukami, wybieramy jednokolorowe T-shirty, które z czasem nam się nudzą. A gdyby tak samodzielnie zaprojektować swoją koszulkę z napisem? Teraz jest to możliwe z koszulkowo.pl. Zapraszamy do świata kreacji, w którym znajdziesz wszystko to, czego szukasz i potrzebujesz.

Koszulka z własnym nadrukiem – świetny pomysł na urozmaicenie garderoby

Koszulka z napisem to doskonały pomysł na to, by ożywić naszą garderobę. Może ona stanowić zabawny element naszej garderoby lub wpisywać się w określą funkcję jaką pełnimy w życiu zawodowym. Przygotowanie takiej koszulki nie jest niczym skomplikowanym i najczęściej zajmuje niewiele czasu, za to przynosi wiele korzyści. Koszulka z własnym nadrukiem pozwala nam na kreowanie własnego stylu i daje szansę na uniknięcie powtarzalności stylizacji u innych osób. W koszulkowo.pl możemy wybrać oryginalną koszulkę z portfolio gotowych wzorów bądź dostarczyć swoja koncepcję, która zostanie „przedrukowana” na wysokiej jakości bawełnianą koszulkę. Dzięki temu, że eksperci koszulkowo.pl dostarczą Ci wszelkich niezbędnych materiałów, możesz stworzyć swój własny nadruk, który będzie wzbogacał Twoje codzienne stylizacje. Może to być na przykład przepis na ulubioną kawę, zdjęcie pupila czy cytat bądź napis niosący w sobie jakiś przekaz. Wszystko zależy od Ciebie!

Czy koszulka z nadrukiem wymaga szczególnej pielęgnacji?

Taka koszulka wymaga standardowej pielęgnacji, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Warto pamiętać, że każdy produkt z nadrukiem nie lubi wchodzenia w interakcje z wysokimi temperaturami oraz wirowaniem czy wykręcaniem. Gdy więc zdecydujemy się na pranie w pralce, ustawmy maksymalną temperaturę na 40 stopni oraz ograniczmy tempo wirowania do jak najniższego. Unikajmy również dodatkowego wykręcania koszulki po wyciągnięciu z bębna pralki. W przypadku prasowania również postawmy na niższe parametry, nie przekraczając jednak 40 stopni. Tu dodatkowo omijajmy obszary z drukiem by uniknąć jego przyklejenia się oraz rozerwania na powierzchni koszulki. Zarówno pranie jak i prasowanie wykonujmy na lewej stronie, by chronić możliwie jak najbardziej druk.

Koszulka z nadrukiem jako pomysł na prezent

Koszulka z nadrukiem to również doskonały pomysł na prezent dla bliskich czy przyjaciół. Może stanowić zabawny element ich garderoby związany z konkretną okazją z której ją wręczamy bądź być elementem garderoby na przykład grupy przyjaciół wyjeżdzających wspólnie na wakacje.

Koszulki z nadrukiem to również doskonały prezent na takie okazje jak Dzień Matki (26 maja), dzień Ojca (23 czerwca), święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe oraz specjalne, indywidualnie planowane święta jak ślub czy chrzciny.

Coraz popularniejsze staje się również przygotowywanie koszulek na wieczory panieńskie czy kawalerskie.

Kurtka koszulowa to hit. Jak ją nosić?
Biżuteria na lato - co pasuje do sezonu bikini?