Jesień to ulubiona pora roku wszystkich wielbicieli seriali. Dlaczego? To właśnie wtedy pojawia się prawdziwy wysyp nowych produkcji, nie tylko tych amerykańskich, ale także europejskich i polskich. W ramówkach największych stacji dominują świeże serie oraz kontynuacje tych, które w poprzednich sezonach cieszyły się dużym zainteresowaniem telewidzów. Nie inaczej jest w tym roku – jesień 2017 obfituje w premiery, na które warto było czekać.

„The Gifted: Naznaczeni” sezon 1

Serial, który z pewnością zyska dużą popularność wśród wielbicieli komiksów, zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych. Premierę „The Gifted: Naznaczeni” będzie można zobaczyć na kanale FOX już 3 października. Fabuła została osadzona w uniwersum X-menów i skupia się na rodzinie Struckerów, która posiada nadprzyrodzone umiejętności. W rolach głównych pojawią się Stephen Moyer (znany z innej hitowej serii, „Czysta krew”), Percy Hynes White, Amy Acker („Interpersonalni”) oraz Natalie Alyn Lind.

„Drunk History – Pół litra historii” sezon 1

Jedna z najciekawszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. „Drunk History – Pół litra historii” to serial, który zapowiadany jest jako polska wersja bijącego rekordy oglądalności amerykańskiego serialu „Drunk History”. Pracą nad serią zajął się dostępny w ofercie https://telewizjaswiatlowodowa.pl kanał Comedy Central, który także wyemituje ją na swojej antenie. O czym będzie opowiadała produkcja? Zaproszeni do udziału aktorzy będą opowiadać o dziejach Polski, a całości komediowego charakteru doda to, że gwiazdy będą to robić udając lekkie podchmielenie. Dodatkową atrakcją, oprócz monologów, będą scenki towarzyszące. Udział w produkcji zapowiedzieli znani aktorzy i osoby z życia publicznego, m.in. Rafał Mohr, Tomasz Zimoch, Renata Dancewicz, Bartłomiej Kasprzykowski oraz Mirosław Baka i Katarzyna Kwiatkowska. Pierwsze odcinki mają skupić się na postaciach takich jak Adam Mickiewicz czy Władysław Kozakiewicz. Premiera 12 października.

„Wataha” sezon 2

Ten serial, do spółki z „Belfrem”, udowodnił, że Polacy kochają rodzime produkcje. Potrzebują tylko wciągających i ciekawych historii. A taka okazała się „Wataha”, która osiągnęła sukces nie tylko nad Wisłą, ale także doczekała się emisji w innych krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Akcja drugiego sezonu, którego premierę HBO zapowiedziało na 15 października, ponownie dzieje się w Bieszczadach, 4 lata po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu. Tym razem fabuła skupi się na makabrycznej zbrodni na granicy polsko-ukraińskiej. W swoje role powrócą Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Leszek Lichota.

Pożyczki pozabankowe z opcją spłaty ratalnej
Poszukiwanie hobby. Czy numizmatyka to dobry pomysł?