Co podarować ukochanemu mężczyźnie z okazji jego święta? Jeżeli wydaje Ci się, że wszystkie pomysły już wyczerpałaś, to wiedz, że to niemożliwe. Gdy Wasz związek jest dość świeży i jeszcze nie znasz dobrze jego preferencji, zawsze możesz postawić na ponadczasowe klasyki albo nietuzinkową niespodziankę, która rozchmurzy nawet największego marudę. Poznaj zatem top 5 pomysłów na prezent dla ukochanego.

Gdy lubi dbać o swoją fryzurę – wybierz zestaw do stylizacji włosów

Wśród naszych top 5 prezentów nie mogło zabraknąć zestawu do stylizacji włosów dla mężczyzn. Jeśli Twój ukochany chętnie korzysta z usług barbera, to na pewno takim prezentem nie pogardzi. Nawet jeśli ma aktualnie pomadę czy prestyler do włosów, to na pewno chętnie wypróbuje innych, renomowanych produktów. Jeśli narzeka, że trudno mu ułożyć fryzurę, to dobry zestaw do stylizacji włosów na pewno przypadnie mu do gustu. W końcu pozwoli mu wykonać fryzurę w ciągu kilku minut. Dzięki temu nie będzie okupował łazienki, w końcu to Ty powinnaś spędzać w niej więcej czasu…

Gdy jego pasją jest sport – podaruj mu bilet na mecz ulubionej drużyny

Wielu mężczyzn interesuje się sportem i nie jest to żadne odkrycie. Gdy Twój facet lubi sporty motorowe, to możesz mu podarować wejściówkę na rajd albo na wyścigi żużlowe. Jeśli to piłka nożna jest jego pasją bilet na mecz do strefy VIP na pewno go usatysfakcjonuje, oczywiście musisz wybrać taki, w którym będzie grała jego ulubiona drużyna. Gdy generalnie interesuje się sportem, to masz jeszcze łatwiej, bo ucieszy się nawet z biletu na mecz ligowy koszykówki czy siatkówki. Możecie na taki event wybrać się wspólnie. Być może uda Ci się przekonać do jego pasji i następnym razem nie będziecie toczyć bojów o pilota w domu albo nie będziecie musieli kupować drugiego odbiornika.

Gdy lubi się wyróżniać i ma poczucie humoru – wybierz dla niego koszulkę z nadrukiem

Trzecią top propozycją prezentu dla ukochanego jest koszulka z nadrukiem. Choć wydawać się to może pospolite, to gdy mężczyzna ma poczucie humoru, a koszulka jest naprawdę zabawna, taki prezent może przypaść mu do gustu. Nie zabraknie pamiątkowego zdjęcia w koszulce, a może nawet całą imprezę solenizant w niej spędzi. Na pewno nawet jeśli nie będzie jej nosił do pracy, to chętnie będzie ją zakładał w domu. A gdy impreza będzie udana taka koszulka będzie też źródłem wielu wspomnień. Z kilku koszulek z nadrukiem można potem wykonać patchwork i zawiesić w antyramie.

Gdy często wybiera styl formalny – postaw na galanterię skórzaną

Top propozycją jest na pewno także galanteria skórzana. Zarówno paski do spodni, jak i portfele świetnie się sprawdzą. Zegarków nie polecamy, bo jednak na to potrzebny jest większy budżet. Jednak elegancki portfel typu slim na pewno może się przydać, jeśli Twój ukochany często nosi garnitur i narzeka, że w wewnętrznej kieszeni nie może upchnąć portfela. Taki prezent jest zresztą uniwersalny, bo portfel to jednak produkt, który się zużywa i trzeba go wymieniać od czasu do czasu. Jeszcze częściej trzeba wymieniać paski do spodni, bo te mężczyzna nosi niemal codziennie. W końcu są konieczne do niemal wszystkich spodni, które wyposażone są w szlufki. Skórzany pasek będzie pasował nie tylko do spodni garniturowych ale i do jeansów, zatem będzie uniwersalnym prezentem.

Kiedy lubi być zaskakiwany bądź powyższe pomysły już wykorzystałaś – postaw na prezent niespodziankę z nutą adrenaliny

Nasza ostatnia propozycja to nietuzinkowy prezent niespodzianka z nutą adrenaliny. Jeśli Twój mężczyzna zawsze marzył o lataniu w przestworzach, to możesz podarować mu lot szybowcem albo skok ze spadochronem. Sprawdzi się także swobodne wznoszenie w specjalnym stroju w tunelu aerodynamicznym. Każdy z tych prezentów jest niezwykle atrakcyjny i można w jego przypadku wykonać pamiątkowe zdjęcie. Ciekawym wyborem może być też jazda po torze wyścigowym z pilotem rajdowym. Wizyta na strzelnicy może być także interesującym doświadczeniem. To ostatnie możecie dzielić, w końcu nie jest powiedziane, że w owej niespodziance nie możesz czynnie uczestniczyć.

W jaki sposób skompletować odzież w góry? Zapoznaj się z ofertą sklepów górskich!
Czy lekarz może odmówić przepisania tabletki dzień po?