Jesień zawitała do nas w tym roku wyjątkowo niespodziewanie. Nie wszyscy zdążyli przygotować się na pierwsze chłodniejsze dni, a tym bardziej zapoznać się z najnowszymi modowymi trendami. Te szczególnie ciekawie prezentują się w przypadku najważniejszego elementu każdej stylizacji – butów.

Liczy się kolor

Kolorowe szaleństwo od kilku sezonów nie opuszcza modowych wybiegów. Dotyczy to nie tylko głównych kreacji, ale również dodatków. Trend ten widoczny jest także w kolekcjach butów, które będzie się nosić tej jesieni. Największe marki stawiają na wyraziste kolory. Indygo, turkus, burgund – to rozwiązania dla najodważniejszych. Decydując się na buty w takich odcieniach musimy znać podstawy trafiony kompozycji. Zestawienie ich z przypadkowymi ubraniami na pewno nie będzie słusznym posunięciem. Dla fanów klasyki na szczęście istnieje również sprawdzone rozwiązanie. Podobno czerń nigdy nie wychodzi z mody. Przekonanie to zdają się potwierdzać buty modne w tym sezonie.

Mała powtórka

Kowbojki, które wkroczyły na salony w zeszłym roku, nie zamierzają odchodzić do lamusa. Ich popularność zachęciła producentów do stworzenia nowych modeli opartych o sprawdzony schemat. Znane od lat i praktyczne rozwiązanie, jakim są kowbojki, będzie więc trafionym wyborem modowym również w tym roku. Najciekawiej prezentują się te wzory i modele kowbojek, które bazują na wykorzystaniu imitacji skóry pytona lub ozdobnych aplikacjach.

Aż za kolano

Bardzo wysokie kozaki miały już swoje pięć minut w historii świata mody. W tym sezonie mają szansę powrócić do łask klientek. Na ten model postawiły takie znane marki jak Celine czy Max Mara. Buty zasłaniające nogi praktycznie na całej długości to okazja, by zaszaleć. Producenci kozaków nie ograniczyli się wyłącznie do niebanalnej wysokości, ale postanowili zapewnić użytkownikowi dodatkowe atrakcje. Wysokie buty z oryginalnymi printami będą prezentować się wprost doskonale.

Testy sprawnościowe i psychologiczne do policji - jak się dostać do Policji?
Casio - zegarki damskie odpowiednie na każdą okazję