Stwórz wygodne, funkcjonalne i estetyczne wnętrze
Stwórz wygodne, funkcjonalne i estetyczne wnętrze

Jadalnia – jedno z ważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu. W dużych domach jadalnia może stanowić oddzielne pomieszczenie, w mniejszych mieszkaniach zazwyczaj jest częścią kuchni lub salonu. W nowoczesnych wnętrzach często wszystkie te trzy pomieszczenia stanowią jedność – kuchnia połączona z salonem i jadalnią. Dla wielu jest to bardzo wygodna opcja – część jadalniana znajduje się blisko kuchni, dzięki czemu nie ma konieczności noszenia nakryć kuchennych do innego pomieszczenia. Bez względu na to czy posiadasz osobną kuchnię i jadalnię, czy łączysz te pomieszczenia z salonem, w każdym mieszkaniu niezbędnym elementem wyposażenia jest stół i krzesła.

Nowoczesne stoły i krzesła do salonu

Połączenie salonu z jadalnią jest coraz bardziej popularne. Zaaranżowanie tej przestrzeni jest niezwykle istotne. Powinna spełniać ona zarówno funkcję estetyczną, jak również być maksymalnie funkcjonalna. W każdym salonie połączonym z kuchnią nieodłącznym elementem jest stół z krzesłami. Dzięki temu wygodnie można zjeść posiłek, a także przyjąć gości. Szeroki wybór nowoczesnych stolików i krzeseł znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design. Pełen asortyment sklepu dostępny jest na stronie internetowej https://zona-design.pl/meble/zestaw-stol-krzeslo/do-jadalni/.

W zależności od tego jakim metrażem salonu dysponujesz oraz jak dużą masz rodzinę, a co za tym idzie jak wiele miejsca potrzebujesz na co dzień i od święta, możesz zdecydować się na duży lub mały, rozkładany lub nierozkładany stół. Preferujesz klasyczny drewniany stół, bardzo modny i chętnie wybierany model loftowy lub może designerski złoty, srebrny lub wielokolorowy? W Zona Design dostępny jest zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny biały stół z krzesłami, a także model czarny, brązowy, jak również transparentny czy wielokolorowy, ze standardowymi lub bardzo oryginalnymi nogami oraz o klasycznym lub nietuzinkowym kształcie.

Prostokątne, okrągłe i niesymetryczne stoły do jadalni z krzesłami

Dla fanów klasyki i wygody świetnym wyborem będzie stół Fines Finca o pięknej, bardzo prostej formie, która sprawdzi się do wnętrz wykończonych w różnych stylach aranżacyjnych. Nieco bardziej designerskim modelem jest stół Arktyka Mammut o nieregularnych krawędziach, które dodają mu nietuzinkowego i ciekawego designu. Dla osób, które pragną znaleźć model stołu, który umożliwi im łatwe przechowywanie w nim niewielkich przedmiotów, wartym uwagi jest stół Carmona. Niewielkie półeczki znajdujące się tuż pod blatem stanowią bardzo wygodne rozwiązanie. Popularnym wyborem są również stoliki okrągłe – od klasycznych modeli Iron Craft, przez Spider Galaxy, Fenice Makassar, po oryginalny stół Elefante, Sanza czy Brodway.

Preferujesz stół rozkładany z krzesłami czy model nierozkładany? Dopasuj model do Twoich potrzeb oraz możliwości wnętrza i ciesz się funkcjonalną i bardzo estetyczną częścią jadalnianą w Twoim mieszkaniu!

Dowiedz się więcej o Yerba Mate
Jak chronić się podczas korzystania z płatności mobilnych?