Lubisz przygody, nocne wędrówki po lesie, albo wielodniowe wędrówki po bezdrożach, z kompasem w ręce? Jeśli tak, doskonale wiesz, jak ważne jest, aby każdy element twojego wyposażenia był przygotowany na ekstremalne warunki, w jakich może się znaleźć. Odpowiedzią na takie potrzeby jest bez wątpienia zegarek G-Shock, który powinieneś poznać.

G-Shock – zegarek na każdą wyprawę w nieznane

Wycieczki, na które się wybierasz, na pewno przynajmniej czasem kończą się deszczem, lejącym strumieniami z chmur. To sytuacja, której niemalże nie da się uniknąć, wybierając na wielodniową wyprawę w góry z plecakiem, namiotem i karimatą. Niezależnie od tego, ile schronisk nie odwiedzisz, gdzieś na pewno zastanie cię deszcz. Może się także zdarzyć, iż poślizgniesz się i zjedziesz kawałek z górki – na pewno nie na tej części ciała, którą byś preferował.

We wszystkich tych sytuacjach, a także w wielu innych, możesz obawiać się o kondycję swoich sprzętów elektronicznych. Zegarek jest jednym z tych, które mogą najłatwiej ulec zniszczeniu. W końcu, znajdując się cały czas na twoim nadgarstku, jest najbardziej narażony na wstrząsy, upadki, uderzenia i niepogodę.

Marka Casio, doceniana ze względu na swoją tradycję, precyzję i jakość wykonania, wychodzi jednak naprzeciw twoim oczekiwaniom, prezentując zegarek G-Shock. Jego konstrukcja sprawia, że jest w pełni wodoodporny – można z nim nawet nurkować z butlą! Dzięki odpowiednim wzmocnieniom i wykorzystaniu włókna węglowego odznacza się przy tym wytrzymałością i odpornością na wstrząsy, upadki czy zarysowania. Ten zegarek to wręcz legenda niezniszczalności, dlatego jeśli marzysz o zabieraniu go na swoje ekstremalne trawy – nie wahają się, gdyż na pewno doskonale sobie na nich poradzi.

Wszystkie funkcje w jednej zgrabnej kopercie

Dostępny w sklepie Kaktus24.pl zegarek marki Casio G-Shock został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Dlatego umieszczono w nim wszystkie funkcje, które mogą przydać się podczas aktywnego życia. Oprócz wskazywania godziny w dowolnym trybie, zegarek będzie też informował cię o wschodach i zachodach słońca. Dzięki temu na pewno nie przegapisz żadnej z tych magicznych chwil i będziesz mógł wykonać niezapomniane zdjęcia gór o świcie, czy pustej plaży podczas zmierzchu.

Jego kolejne ciekawe funkcje to termometr, barometr i wysokościomierz, które pomogą ci podczas wędrówek przygotować się odpowiednio do zmiennej, górskiej pogody. Z kolei kompas sprawi, iż nigdy już nie będziesz musiał obawiać się zboczenia ze ścieżki.

Niezaprzeczalna zaleta zegarka marki Casio to jego wygląd. Wykonany z tworzywa sztucznego, jest bardzo masywny i ma typowo męski, sportowy charakter. Będzie idealnym dopełnieniem sportowego, nowoczesnego wyglądu i na pewno zachwyci miłośników elektronicznych gadżetów. Co więcej, dzięki różnorodnym wersjom kolorystycznym, każdy znajdzie model idealny dla siebie.

Łóżko młodzieżowe - jak wybrać praktyczne i nie wyjść na boomera?
Jak idealnie zapakować prezent?