Prezent na osiemnaste urodziny powinien być dobrze przemyślany i dopasowany do konkretnej osoby. Zamiast gotówki lub podarunku rzeczowego można zdecydować się na zakup vouchera prezentowego. Przedstawiamy kilka propozycji na 18. urodziny.

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem to jeden z najpopularniejszych pomysłów na prezent na osiemnastkę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które ciągle poszukują nowych wrażeń i chcą przeżywać wiele emocji. Osiemnaste urodziny to idealny czas na próbowanie nowych rzeczy, także tych nieco ekstremalnych. Później w życiu można nie mieć czasu ani chęci na szaleństwa. Skok ze spadochronem to ciekawe doświadczenie, które odbywa się pod okiem profesjonalnego instruktora.

Lot motolotnią

Lot motolotnią to kolejny intrygujący prezent na 18. urodziny. Młoda osoba ma szansę szybować po niebie i zobaczyć swoją okolicę z góry. Taki podarunek pozwoli na podziwianie świata z lotu ptaka przez około 10 minut. Co ciekawe, motolotnia daje więcej możliwości oraz niezależności niż paralotnia. Motolotnia jest także prostsza w obsłudze od samolotu, dlatego też może być świetnym rozwiązaniem dla młodych osób, którym zależy na ciekawych przeżyciach i emocjach.

Kurs rozwijający umiejętności

Kolejnym świetnym podarunkiem na 18. urodziny jest kurs rozwijający konkretne umiejętności lub kompetencje. Można wybrać tutaj na przykład kurs trenera personalnego, indywidualną lekcję fotografii albo kurs rejestratorki medycznej. Warto zwrócić uwagę na największe marzenia młodej osoby, która właśnie wkracza w dorosłość i zastanawia się nad podjęciem ścieżki zawodowej. Sfinansowanie kursu w formie stacjonarnej lub zdalnej może bardzo dobrze sprawdzić się w takiej sytuacji.

Flyboard

Flyboard to świetna zabawa, która może sprawić wiele radości i przyjemności nastolatkowi. Flyboard to specjalne urządzenie, które umożliwia uprawianie ekstremalnego sportu wodnego, w tym wykonywanie akrobacji w powietrzu, nad wodą. Voucher na taką atrakcję może sprawić dużo radości i umożliwić zyskanie zupełnie nowych umiejętności. Zwykle całość zabawy trwa około 15 minut, a więc jest to dobry czas na sprawdzenie się i zastanowienie, czy warto zainwestować w kolejne lekcje lub zakup takiego sprzętu na własne potrzeby. Flyboard nie jest tanim sportem, dlatego dobrze najpierw sprawdzić, czy rzeczywiście jest spełnieniem marzeń. Voucher na taką atrakcję to naprawdę dobry pomysł na 18. urodziny.

Zabiegi w SPA i masaże

Dla młodych osób, które wolą spokojniejsze spędzanie wolnego czasu, dobrym rozwiązaniem jest wykupienie zabiegów w SPA i masaży. Można tutaj na przykład wybrać masaż czekoladowy lub gorącymi kamieniami albo też dłuższy pobyt w SPA lub gabinecie odnowy biologicznej. Taka atrakcja jest świetna dla młodych osób, które chcą zaznać trochę luksusu i odpocząć.

T-shirt męski - jak wybrać stylowy i wygodny model na lato?
Jak odpowiednio postępować z nieznanymi numerami?