Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o doładowaniu Twojego konta – albo numeru swojego dziecka, rodzica czy dziadków? Wiele osób ma ten kłopot; i to zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Tracą możliwość wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów czy korzystania z internetu akurat wtedy, kiedy przydałaby im się najbardziej. To jednak problem, którego można bardzo łatwo uniknąć – wystarczy być klientem Orange na kartę i skorzystać z usługi Autodoładowanie Orange. Na czym polega? Wyjaśniamy!

Autodoładowanie Orange – samo się robi!

Usługa Autodoładowanie Orange jest dokładnie tym, co sugeruje jej nazwa, czyli automatycznym doładowywaniem numeru na kartę w Orange. Bez konieczności kupowania kodu doładowującego, bez chodzenia do sklepu, bez pamiętania o tym, że ważność konta powoli mija lub jego stan jest zbyt niski. Autodoładowanie Orange zasila Twoje konto, gdy Ty w spokoju pijesz kawę, robisz zakupy czy jesteś w pracy – i zawsze masz za co wykupić swój ulubiony pakiet usług, zadzwonić czy wysłać wiadomość. Ale jak to właściwie działa?

Podczas prostej konfiguracji swojego Autodoładowania Orange, zaznaczasz, ile minimum złotych chcesz mieć zawsze na koncie – np. 5 zł. Gdy stan konta spadnie poniżej ustalonego przez Ciebie poziomu, Autodoładowanie zasili je o wybraną wcześniej kwotę. Płatność odbywa się za pomocą Twojej zapisanej w profilu karty płatniczej; oczywiście w pełni bezpiecznie. Usługa nic Cię nie kosztuje – zarówno jej aktywacja, jak i używanie są darmowe, płacisz zatem tylko za samo doładowanie. A jak doładować konto w Orange, by Autodoładowanie zaczęło działać?

Jak doładować konto w Orange, by uruchomić Autodoładowanie?

Autodoładowanie Orange nie wymaga pierwotnego ręcznego doładowania konta ani nawet wpisywania żadnego kodu numerycznego w telefonie. Do uruchomienia usługi potrzebne jest założenie profilu na stronie doladowania.orange.pl i zalogowanie się do niego. Następnie pozostaje już tylko kilka prostych kroków:

  • Wybierz zakładkę Autodoładowanie; zobaczysz krótki formularz.
  • Wprowadź w nim:
    • numer, dla którego chcesz włączyć usługę,
    • kwotę, którą konto ma być każdorazowo zasilane
    • oraz stan konta, poniżej którego Autodoładowanie Orange ma je zasilać.
  • Dodaj dane karty płatniczej, z której będą pobierane środki na doładowania i zapisz ją w profilu.
  • Gotowe! Autodoładowanie Orange uruchomi się, gdy tylko stan konta spadnie poniżej wskazanego poziomu.

Pamiętaj, że parametry usługi możesz dowolnie zmieniać, a także w każdej chwili zrezygnować z Autodoładowania Orange lub usunąć obecną kartę płatniczą i podpiąć inną. Pełna swoboda użytkowania!

Artykuł sponsorowany.

5 pomysłów na eleganckie spodnie męskie z nutą oryginalności
Sprawdzone pomysły na prezent dla rodziców