Nie musisz iść do fryzjera, żeby się ostrzyc – bez problemu możesz to zrobić w domu. Wystarczy odpowiednia maszynka do strzyżenia. To proste! Wyjaśniamy, jak używać maszynki do strzyżenia włosów.

Używanie maszynki do strzyżenia włosów nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy stanąć przed lustrem i włączyć urządzenie za pomocą odpowiedniego przycisku. Szczegółowe wskazówki znajdziesz w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia.

Producenci maszynek bardzo często dołączają do maszynek zestaw nasadek – dzięki nim możesz osiągnąć odpowiednią długość strzyżenia. Za pomocą maszynki możesz zarówno ogolić głowę „na zero”, jak i skrócić włosy do pożądanej długości. Lepsze maszynki do strzyżenia wyposażone są w precyzyjny system regulacji ostrz – za pomocą pokrętła lub przełącznika możesz określić interesującą Cię długość, z dokładnością co do milimetra.

Jeżeli korzystasz z maszynki zasilanej akumulatorowo, pamiętaj o odpowiednio częstym ładowaniu. Maszynki najczęściej wyposażone są w diodę, która informuje o konieczności podłączenia maszynki do ładowarki.

Niezawodne maszynki do strzyżenia Philips

Planujesz zakup maszynki do strzyżenia włosów? Postaw na sprawdzonego producenta. Maszynki do strzyżenia włosów Philips są łatwe w obsłudze i zapewniają szybkie i bezproblemowe strzyżenie.  Nowoczesny system regulacji długości i wysokiej jakości ostrza ułatwiają stylizację włosów. W ofercie Philips znajdziesz trzy serie maszynek do strzyżenia: Series 5000, Series 7000 i Series 9000.

Maszynki z serii 5000 wyposażone są w zaawansowane ostrza ze stali szlachetnej. Do dyspozycji masz 28 ustawień długości strzyżenia (w zakresie od 0,5 do 28 mm).. Urządzenia z serii 7000 oferują już aż 60 ustawień długości strzyżenia (w zakresie od 0,5 do 42 mm), które możesz zmieniać  już co 0,2 mm.  Maszynki z serii 9000 wyposażone są w dotykowy ekran Digital Swipe, który umożliwia regulowanie długości strzyżenia z dokładnością do 0,1 mm w zakresie od 1 do 42 mm. Do wyboru masz aż 400 długości! Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.

Używanie maszynki do włosów jest naprawdę proste. Przekonaj się sam i zostań swoim własnym fryzjerem!

Artykuł sponsorowany.
Zdjęcie: Philips

Mydła naturalne - dlaczego warto je stosować?
Kilka gadżetów dla każdego faceta