Chyba każdy zna Primarka, vel Primaniego 🙂 Jeśli jeszcze go nie znasz, to Twój świat się właśnie zawali… Primark to jedna z najtańszych i chyba najlepszych sieciówek. Najtańszych, łatwo zmierzyć. Ale dlaczego najlepszych? Ciągła rotacja towaru, codziennie coś nowego, oryginalne wzory i często lepsza jakość niż np. w Reserved. Co więcej, nie raz można spotkać te same wzory w polskich sieciówkach, które rok wcześniej były w Primarku.

Wróćmy do tematu. Primark jest w wielu krajach, Polakom kojarzy się z Anglią. Jednak już zaraz za naszą granicą znajduje się Primark w Berlinie. Obecnie nawet dwa Primarki!

Ceny w tej sieciówce mocno poszły w górę na przestrzeni kilku lat jednak porównując z innymi sklepami ceny są nadal konkurencyjne. Niemalże każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Jeżeli ktoś ma niemiłe wspomnienia z zakupów w Primarku w Anglii od razu uspakajam – tutaj jest porządek 🙂 Pracownicy sklepu ciągle składają i rozwieszają ubrania, nie ma bałaganu, ciągle są dokładane nowe rzeczy.

Więcej informacji na temat Primarku w Berlinie znajdziecie tutaj: www.readyforboarding.pl/podroze/berlin/berlin-dzien-1-primark-w-berlinie.html

Zakupy grupowe rosną w siłę
Teledysk lata 2017?