Jeżeli boisz się nawet o najmniejszą ryskę na notebooku lub chcesz po prostu zmienić jego wygląd zafunduj sobie SKIN.

SKINy to nowość na polskim rynku, ale już zyskują wielbicieli, a to dlatego, że łączą w sobie trzy ważne cechy – ochrona obudowy laptopa, ładny i oryginalny wygląd oraz niska cena.

SKINy to specjalne naklejki z dowolnym nadrukiem, pokryte dodatkowo błyszczącą lub matową warstwą ochronną. Warstwa klejąca SKINa jest na tyle niezawodna, że z łatwością przywiera do obudowy notebooka i nie pozostawia śladów po jego odklejeniu. Nadruk na SKINie jest wysokiej jakości, a żywe kolory nie zmieniają się pod wpływem czynników zewnętrznych.

Jeżeli chciałbyś zostawić widoczne logo firmy na swoim laptopie możesz zamówić SKIN z otworem. Sklep uwzględnił marki wszystkich dostępnych na rynku notebooków, więc nie powinieneś martwić się, czy Zespół skiny.com.pl zrealizuje twoje zamówienie.

W ofercie sklepu znajduje się kilkadziesiąt rożnych wzorów SKINów, ale istnieje także opcja zaprojektowania własnej “skórki”. W dziale STREFA KREACJI możesz załadować dowolną grafikę lub zdjęcie z wakacji. Możesz wybrać również czy twój SKIN ma być błyszczący czy matowy. Czy nie myślałeś ile radości sprawisz bliskiej osobie kupując jej taki SKIN z waszą wspólną fotką?

Każdy SKIN jest robiony na indywidualne zamówienie, według wymiarów podanych przez klienta. Do każdej paczki dołączona jest instrukcja przyklejenia. Jesteś informowany na bieżąco o losach twojego SKINa. To duży plus w przypadku zakupów w internecie.

Sklep skiny.com.pl wciąż wzbogaca swoja ofertę, wprowadza promocyjne ceny i realizuje konkursy, w których można wykazać się kreatywnością. Wiele SKINów zostało wyprodukowanych specjalnie na zamówienie firm, które w ten sposób reklamują również swoją markę.

Zespół skiny.com.pl ma na swoim koncie kilka tysięcy sprzedanych SKINów. Ich doświadczenie jest coraz większe. Starają się sprostać oczekiwaniom klientów i już niedługo będziesz mógł ochronić nie tylko swój komputer osobisty, ale i PC-ty, odtwarzacze mp3 czy komórki.

SKINy na laptopach nadają im oryginalny wygląd, mówią też co nieco o właścicielu takiego notebooka, a do tego chronią go jeszcze przed zniszczeniem.

Instalacja (K)ubuntu
Kataklizm? Czy nawet niewielka planetoida może zmienić życie na Ziemi?