Jest to już czwarta część słynnej gry strategiczno-ekonomicznej: The Settlers 4 – Mroczne Plemię. Do wyboru mamy dwie kampanie: Mroczne Plemię i Trzy Rasy.

W kampani Mroczne Plemię jak sama nazwa wskazuję mamy pokonać Mroczne Plemię. Ale w pierwszych misjach (jest ich 12) będziemy walczyć z Majami i Wikingami. Dopiero później pojawi się Mroczne Plemię. W kampani Mroczne Plemię jesteśmy rzymianami.

Jeżeli chodzi o kampanię Trzy Rasy do wyboru mamy trzy rasy; wikingów, majów lub rzymian. W każdej z ras czekają nas trzy misje. Oprócz tych dwóch kampani mamy jeszcze do wyboru grę na poszczególnych mapach: do wyboru. Na mapach można ustalić poziom dla wielu graczy; czyli grać przez internet.

Grafika jest bardzo szczegółowa i miło tak patrzeć jak drwal ścina drzewo, kamieniarz łupie kamienie ze skał, leśnik sadzi drzewka, myśliwy zabija zwierzęta na posiłek dla górników ,a piekarz piecze dla nich chleb lub rybak łowi ryby. Bardzo pasjonujące są również walki między rasami. Oczywiście w tej grze nie ma krwi tylko odlatujące aniołki. Jest w tej grze naprawdę wiele opcji.

Serdecznie polecam.

Przygotował
Piotrek – piotrek18412@poczta.onet.pl

Recenzja gry Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Recenzja gry FIFA 18 - grając w piłkę na kanapie