Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety, dlatego rodzina, bliscy lub znajomi chcą je uczcić upominkiem. Oryginalny prezent dla dziewczyny, która jest świeżo upieczoną mamą, to np.: karnet na specjalne zajęcia z dzieckiem na basenie lub fitness w wodzie. Użyteczny upominek to również voucher na profesjonalną usługę opieki nad dzieckiem na życzenie lub zabieg pielęgnacyjny.

Karnet na zajęcia basenowe dla niemowląt

Voucher na zajęcia basenowe to pakiet półgodzinnych zajęć dla rodzica i dziecka od 3 miesięcy do 3 lat. Ćwiczenia prowadzi wykwalifikowany instruktor i mają one na celu oswoić maluszka z wodą. Jest to forma aktywności, która buduje pozytywne odruchy dziecka w wodzie. Zajęcia są całkowicie bezpieczne, ponieważ odbywają się w obecności rodzica oraz instruktora. Basen jest specjalnie przystosowany dla najmłodszych, a temperatura wody wynosi około 32 stopnie Celsjusza. Voucher upominkowy na basen można zamówić za pośrednictwem różnych stron internetowych.

Voucher na fitness w wodzie

Aqua fitness to efektywny trening, który odbywa się w basenie. Ćwiczenia w wodzie są bezpieczne i pozwalają trenować całe ciało, nie obciążając kręgosłupa ani stawów. Zajęcia na basenie dzielą się na kilka rodzajów. Posiadaczki karnetu mogą wybrać spośród ćwiczeń w wodzie np.: zajęcia z akcesoriami, na rowerach stacjonarnych czy trening z elementami boksu. Voucher na wodny fitness to rewelacyjny prezent dla mamy, która chce zadbać o sylwetkę po porodzie, szuka bezpiecznego rodzaju aktywności fizycznej bądź chce ćwiczyć, aby poprawić sobie samopoczucie.

Opiekunka do dziecka na życzenie

Kobiecie, która niedawno urodziła dziecko, można podarować oryginalny prezent w postaci vouchera, dającego możliwość skorzystania z usługi opieki nad dzieckiem na życzenie. Bon upominkowy realizowany jest na terenie całego kraju. Opiekę nad maluszkiem sprawować będzie doświadczona i profesjonalna opiekunka. Voucher to wyjątkowy prezent dla kobiety, której przytrafiła się niespodziewana sytuacja, jak choroba czy ważne spotkanie biznesowe. Upominek sprawdzi się także, gdy rodzice chcą spędzić razem romantyczny wieczór we dwoje bądź muszą pilnie wyjechać w sprawach służbowych.

Zabiegi pielęgnacyjne dla niej

Rodzicielstwo to praca 24 godziny na dobę, dlatego kobiety często nie mają czasu o siebie zadbać, zwłaszcza w pierwszych miesiącach po narodzinach dziecka. Doskonałym prezentem dla mamy będzie zatem voucher na profesjonalny zabieg pielęgnacyjny. Salony Spa i gabinety kosmetyczne oferują szeroki wybór różnorodnych usług, np.: masaże relaksacyjne, rytuały pielęgnacyjne na ciało, odmładzające kuracje na twarz, manicure i pedicure, peelingi oraz szereg zabiegów modelujących sylwetkę. Odpoczynek w salonie piękności pozwoli zrelaksować się oraz nabrać sił do stawiania czoła kolejnym obowiązkom rodzicielskim.

Szachy - absolutne podstawy gry
Najpopularniejsze gry MMO