Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie masz pomysłu na prezent? Wydaje Ci się, że czekoladki czy zestaw do kąpieli nie będą najlepszym rozwiązaniem? Masz rację! Lepiej postawić na coś bardziej oryginalnego, a takie właśnie są klocki LEGO®. Pomimo tego, że zazwyczaj kojarzy się je zabawkami dla dzieci, to potrafią na długie godziny wciągnąć nawet dorosłego. Z tego względu doskonale sprawdzą się jako prezent dla małej dziewczynki, nastolatki oraz kobiety. Sprawdź, co warto podarować 8 marca tego roku!

Seria LEGO® Friends — idealny prezent dla dziewczynki

Prezenty na Dzień Kobiet muszą być przemyślane, nawet jeśli wręczasz je małej dziewczynce. Takie z pewnością będą zestawy z serii LEGO® Friends. Oto przykładowe propozycje:

Zestaw LEGO® Sklep wnętrzarski i kwiaciarnia w śródmieściu

Zestaw LEGO® Sklep wnętrzarski i kwiaciarnia w śródmieściu składa się z ponad 2 tysięcy kolorowych elementów, które uruchamiają wyobraźnie. Za ich pomocą można ułożyć modułowy budynek, a następnie bawić się w nim, używając dziesiątek akcesoriów, m.in. mebli, zwierzątek, a także dziewięciu postaci. Kolekcja pozwala na odegranie wielu scenek, dlatego obdarowana dziewczynka z pewnością będzie potrzebować kogoś do towarzystwa. Taki prezent może więc stać się idealnym pretekstem do wspólnego spędzenia czasu przy klockach LEGO®.

Zestaw LEGO® Salon fryzjerski

Dziewczynkę z pewnością zachwyci także zestaw LEGO® Salon fryzjerski. Jest to wprawdzie nieco mniejszy model, bo składający się z 401 elementów, jednak niemniej wciągający. Poza tytułowym salonem obdarowana otrzyma także maszynę z gumami do życia, parking dla skuterów, ławkę, rośliny, pieniądze i wiele, wiele innych gadżetów. Nie zabraknie także aż 3 figurek, czyli postaci z serii LEGO® Friends takich jak Paisley, Olly oraz Nadia. Pozwolą one spędzić długie godziny na wzajemnej stylizacji włosów, a także innych aktywnościach. Bez zastanowienia podaruj więc dziewczynce ten zestaw, a następnie swój czas, wspólnie się z nią bawiąc.

Seria LEGO® Architecture — idealny prezent dla nastolatki

Idealny prezent na Dzień Kobiet dla nastolatki naprawdę istnieje! To zestawy LEGO® Architecture, czyli seria składająca się zestawów przestawiających zapierające dech w piersiach budowle z całego świata. Oto propozycje doskonałe na 8 marca:

Zestaw LEGO® Paryż

Wieża Eiffla to ikona architektury, którą niemalże każdy chciałby zobaczyć choć raz na własne oczy. Nie zawsze jednak jest to możliwe, jednak wtedy na pomoc nadciąga zestaw LEGO® Paryż. To składająca się z prawie 650 elementów konstrukcja, która zachwyci każdą nastolatkę. Poza wcześniej wspomnianą wieżą, nastolatka znajdzie w opakowaniu także klocki umożliwiające ułożenie Łuku Tryumfalnego, Pól Elizejskich, Wieży Montparnasse, Grand Palais oraz Luwru. Doskonały sposób na poznanie świata i świetną zabawę!

Zestaw LEGO® Nowy Jork

A jeśli nastolatka, którą chcesz obdarować, już widziała Paryż, to może teraz pokażesz jej Nowy Jork? Jest to podobny wielkościowo zestaw, ponieważ zawiera ok. 600 elementów. W środku znajdują się natomiast budowle charakterystyczne dla amerykańskiego krajobrazu. Klocki pozwalają ułożyć budynki Flatiron i Chrysler, Empire State Building, One World Trade Center oraz Statuę Wolności. Całość uzupełnia plakietka z napisem “New York City”.

Seria LEGO® Botanical — idealny prezent dla dorosłej kobiety

Coś dla dorosłej kobiety na Dzień Kobiet? Wśród serii LEGO® Botanical znajdzie się niejeden udany podarunek. Oto trzy propozycje kwiatowe, które zachwycą osobę dorosłą:

Zestaw LEGO® Bukiet kwiatów

Kolorowe kwiaty to klasyczny pomysł na prezent na Dzień Kobiet, jednak jeśli podarujesz je w formie zestawu LEGO®, z pewnością zyskasz w oczach obdarowanej. Świetnym przykładem czegoś, co pozwoli oczarować Twoją ukochaną, siostrę lub koleżankę jest zestaw LEGO® Bukiet kwiatów. To kompozycja składająca się z ponad 750 elementów, która pozwala ułożyć różnorodne kwiaty, m.in., róże, maki i stokrotki. Dzięki ruchomym elementom można z nich stworzyć niepowtarzalny bukiet, który zachwyca.

Zestaw LEGO® Słoneczniki

Zachwycić z pewnością może także zestaw LEGO® Słoneczniki, czyli zestaw składający się z niespełna 200 elementów, który jednak pozytywnie wyróżnia się żywymi kolorami. Za pomocą klocków pozwala ułożyć tytułowe dwa kwiaty z regulowanymi łodygami i ruchomymi liśćmi. Po zakończonej zabawie (prawdopodobnie również w Twoim towarzystwie) słoneczniki można umieścić w wazonie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby zrobić z nich bukiet, np. wykorzystując inne zestawy takie jak LEGO® Róże czy LEGO® Tulipany.

Zestaw LEGO® Orchidea

Ostatnia propozycja, ale niemniej zachwycająca, to zestaw LEGO® Orchidea. To roślina umieszczona w klasycznej doniczce, z której wyrastają liście, korzenie oraz łodygi z pięknymi różowo-białymi kwiatami. Zestaw składa się z ponad 600 elementów, które pozwalają na godziny dobrej zabawy. Jeśli pomożesz obdarowanej, z pewnością uda Wam się ułożyć te klocki nieco szybciej, jednak w zamian zyskacie bezcenne minuty wspólnie spędzonego czasu oraz niezapomniane wspomnienia (które za rok oczywiście można powtórzyć jeszcze raz!).

Quebonafide: ROMANTIC PSYCHO Japan Edition – album niezrozumiany?
Lakiery hybrydowe - modne, wiosenne kolory