Problem trądziku jest bardzo duży, dotyka nie tylko młodzież ale i ogromną liczbę osób dojrzałych. Znajduje się w pierwszej piątce najważniejszych problemów skórnych. Jest trudny do rozwiązania niczym najcięższy egzamin na sesji, bądź sprawdzian w szkole. Wielu z nas poddało się już w tej nierównej walce, próbując różnych specyfików, niestety z marnym skutkiem. Jest jednak światełko lub światło w tunelu 🙂

SALFEME to polska marka naturalnych kosmetyków, która podjęła się opracowania specjalistycznego programu pomocy osobom borykającym się z chorobą jaką jest trądzik. We własnym laboratorium w zakładzie produkcyjnym pod Krakowem, powstała profesjonalna strategia odbudowy skóry trądzikowej ACNE SOS. Zespół specjalistów opracował i przebadał serię produktów, których zadaniem jest podjęcie skutecznej walki z tym problemem.

Polska marka SALFEME opracowała innowacyjną strategię do walki z trądzikiem

Na czym polega strategia Salfeme?

Na zastosowaniu innowacyjnego i nowoczesnego połączenia składników aktywnych przebadanych klinicznie pod kątem ich skuteczności względem zmian trądzikowych. Są nimi przede wszystkim: egipski kwiat lotosu, ekstrakt z borówki, naturalna glinka, niacynamid, aloes, cynk PCA. Oprócz tych wiodących substancji, dołożono jeszcze dodatkowe, jak ekstrakt z grejpfruta i łopianu, ektoina, alantoina, prowitamina B5 i kilka innych.

To bogactwo składników, specjalnie przebadanych i dobranych do zadania jakie mają spełniać, pozwoliło otrzymać widoczną poprawę kondycji skóry w kierunku zmniejszenia jej niedoskonałości. Udało się również znacząco zmniejszyć czynniki prowadzące do zmian trądzikowych, wyregulować aktywność gruczołów łojowych, zapewnić stymulację ekspresji czynników zapalnych.

Strategia to 4 kroki, na które składają się 4 oryginalne produkty, dedykowane dla delikatnej, wrażliwej i zmienionej chorobowo skóry:

  • KROK 1 – No. 1 Cleansing Face Powder – puder do oczyszczania/mycia twarzy
  • KROK 2 – No. 2 Tonic 100ml – płynny żel tonizujący cerę
  • KROK 3 – NO. 3 Quick Cream 50ml – szybko działający krem o przełomowym składzie
  • KROK 4 – No. 4 Face Mask 50ml – enzymatyczna maska do twarzy

Produkty z linii Salfeme Acne SOS cechuje nie tylko skuteczność działania (co oczywiście jest najważniejsze), ale także wysoka estetyka (nowoczesne i wygodne w użyciu opakowania) oraz duża przyjemność z aplikacji (produkty miłe w kontakcie ze skórą, pięknie pachnące). Pomyślano również o naszych wydatkach w postaci atrakcyjnego zakupu – produkty są bowiem bardzo przystępne cenowo nawet na kieszeń ucznia czy studenta. 🙂

Zaglądnij do świata Salfeme i podejmij skuteczną walkę z trądzikiem, zdaj celująco egzamin w tym wyzwaniu! 🙂

SALFEME ACNE SOS – 4 KROKI DO ZDROWEJ SKÓRY
www.salfeme.pl

Urządzenie które zadba o prywatność twoich danych
Top 5 najlepszych gogli narciarskich dla dzieci