Na rynek wchodzi nowa marka gamingowa. SureFire to ekscytująca nowa marka należąca do koncernu Verbatim GmbH, zaprojektowana specjalnie dla entuzjastów gier na PC i konsole*. Pierwsze produkty sygnowane nowym znakiem to gamingowy dysk HDD SureFire GX3 oraz gamingowy dysk SSD SureFire GX3. W ramach serii jeszcze w tym roku producent planuje premierę ponad 20 innych produktów dla graczy.

“Teraz, gdy wielu ludzi pozostaje w domach, w ciągu ostatnich miesięcy gry komputerowe jeszcze bardziej zyskały na popularności. Dziś granie ma tę zaletę, że możemy ten czas spędzać ze znajomymi, grając z nimi w sieci.” stwierdził Clive Alberts, prezes Verbatim GmbH.

“SureFire to seria opracowana specjalnie dla gamerów – wszystkie produkty, które będziemy prezentować w tym oraz w przyszłym roku będzie bez wyjątku charakteryzować trwałość, łatwość w użyciu, a dla europejskich graczy w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania oferować będą one świetną jakość w stosunku do ceny.” – dodał Alberts.“

Pierwsze prezentowane przez nas produkty serii to zewnętrzne dyski HDD oraz SSD. Wkrótce po nich premiery będą miały gamingowe myszy, słuchawki, huby i inne produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o wysokiej wydajności w grach.”

Więcej danych na gry

Nie tylko konsole PlayStation czy Xbox, ale również laptopy i komputery stacjonarne często mają ograniczoną przestrzeń dyskową, a najnowsze wersje gier są w stanie bardzo szybko zapełnić cały dysk, nie pozostawiając wolnego miejsca na kolejne tytuły. Nowe zewnętrzne dyski SSD i HDD, z gamingowej serii SureFire, zapewniają graczom większą przestrzeń na biblioteki gier, oferując jednocześnie, obok dużej pojemności, wysoką wydajność oraz mobilność.

Z dyskiem Surefire Gaming o pojemności 2TB, mogącym pomieścić ponad 50 gier**, gracze nie są już skazani na usuwanie swych gier z konsoli lub komputera, by zrobić miejsce dla nowych tytułów. Aktualne gry mogą bezpiecznie przechować na dysku SureFire, a nawet zabrać je do przyjaciół i grać razem z nimi.

Dyski HDD i SSD serii SureFire Gaming działają w trybie plug-and-play, przez co uruchamiają się natychmiast po podłączeniu. Niewielkie gabaryty oraz brak konieczności podłączania dodatkowego zasilania sprawiają, że dyski świetnie nadają się do użytkowania w salonie lub podczas wizyty u przyjaciół. Oczywiście mogą być wykorzystywane jako dodatkowe zewnętrzne dyski do przechowywania zwykłych danych, jeśli nie potrzebujemy przestrzeni na gry.

Zgodnie z najnowszymi trendami dla akcesoriów gamingowych, dyski SureFire wyposażone zostały w system zmieniającego się akcentowego podświetlenia RGB LED, a ich atrakcyjne obudowy były inspirowane designem najnowszych konsol. Na dyskach preinstalowane jest oprogramowanie Nero Backup*** umożliwiające tworzenie pełnych kopii bezpieczeństwa systemu oraz odtwarzanie danych, co umożliwia użytkownikom konfigurację automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Dyski SureFire HDD i SSD oferują standard USB Superspeed o prędkości transmisji danych 5Gbps (USB 3.2 Gen1), umożliwiający szybkie ładowanie gier i tworzenie kopii zapasowych. W zestawie z dyskiem znajduje się kabel Micro-B/USB-A oraz przejściówka z USB-A na USB-C, która umożliwia korzystanie z szybkich transferów zarówno użytkownikom Maców jak i komputerów PC, na portach USB-C i USB-A.

Dysk SureFire GX3 Gaming Hard Drive oferowany jest z rekomendowaną ceną 329,00 PLN za wersję 1TB (PN 53681) oraz 429,00 PLN za wersję 2TB (PN 53682). Rekomendowana cena dysku SureFire GX3 Gaming SSD to 449,00 PLN za wersję 512GB (PN 53683) oraz 669,00 PLNza pojemność 1TB (PN 53684).

*Dotyczy konsol obsługujących dyski zewnętrzne.
**Liczba gier może się różnić w zależności od rozmiaru plików, formatowania oraz zastosowanych programów. Dane wyliczone przy założeniu średniej przestrzeni dyskowej 30GB-50GB na jedną grę.
***Program Nero Backup przeznaczony jest wyłącznie dla systemów Windows.

O marce SureFire:
SureFire to specjalistyczna marka europejska, której właścicielem jest koncern Verbatim GmbH, obejmująca dyski i akcesoria dla graczy.

Zaproszenia ślubne w stylu boho – stoi za nimi naprawdę ciekawa historia
3 sukienki, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie?