Na co dzień czy w podróży, butelka Dafi gwarantuje zaspokojenie pragnienia czystą, wolną od zanieczyszczeń wodą w każdych warunkach. Polski produkt powstał z myślą o osobach regularnie nawadniających organizm. Świetna dla sportowców i wycieczkowiczów, którzy z pewnością docenią przystępność produktu.

Jak to działa?

To urządzenie to przede wszystkim prostota – wystarczy odkręcić górną część, wyjąć filtr i uzupełnić butelkę wodą, następnie włożyć z powrotem i zakręcić. Filtr umieszczony wewnątrz niej pozbędzie się zanieczyszczeń oraz zapachu i smaku chloru. Składa się on z wkładu węgla aktywnego absorbującego szkodliwe dla zdrowia nieczystości, a gdy się zużyje, można go wymienić. Po zakupie ważną rzeczą jest, aby całość, czyli ustnik, butelkę oraz filtr umyć wodą.

Gdzie możemy z nią wyruszyć?

W praktyce, przyda się wszędzie! Wodę pijemy codziennie, a uzupełnić butelkę można korzystając z kranu w supermarkecie, stacji benzynowej czy restauracji. Dafi to również strzał w dziesiątkę dla jeżdżących w dalekie trasy rowerem, gdzie bagaż mamy ograniczony, a wystarczy w punktach docelowych napełnić butelkę wodą z kranu, nie kupując co rusz nowego produktu.

Co przemawia za Dafi?

Tutaj nie można mówić o wadach. Atrakcyjny design naczynia oraz poręczność zapewnia nam komfort w użytkowaniu. Butelka jest lekka oraz posiada opływowy kształt, dzięki czemu wygodnie leży w ręce, a jej solidność gwarantuje korzystanie z niej na niejednej wyprawie. Po drugie cena, która pozwala posiadać buteleczkę Dafi każdemu. Waha się w granicach 30 zł, więc jest jak najbardziej opłacalna w szczególności, że filtr, który możemy po wykorzystaniu dokupić w 2 sztukach za cenę buteleczki – pozwoli nam na uzupełnienie jej w całości około 300 razy.

W tym miejscu trzeba od razu zaznaczyć kolejny plus – 300 plastikowych butelek nie trafia do środowiska! Dafi to nowoczesność w każdej postaci, więc nie będzie trzeba długo czekać, do momentu, kiedy będzie towarzyszyć wszystkim sportowcom i podróżnikom ceniącym sobie wygodę oraz nowatorskie rozwiązania.

źródło www.sklep.dafi.pl

Renesans gier planszowych
Modny uczeń