Zamknij wspomnienia w pełnych emocji zdjęciach. Umów się na sesję, wynajmij fotografa, by wykonał reportaż lub wydrukuj własne fotki. Zainspiruj się naszymi podpowiedziami, dzięki którym stworzysz wyjątkowe pamiątki.

Dlaczego i kiedy wynajmujemy fotografa?

Zdjęcia to jeden z najcudowniejszych sposobów na zatrzymanie chwili. Nasi przodkowie zlecali lub wykonywali portrety, które wymagały ogromnego zaangażowania czasowego oraz finansowego. Dziś jednym pstryknięciem przycisku w telefonie sprawiamy, że do określonego momentu można wracać, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Otaczamy się fotografiami, które mają dla nas wartość sentymentalną, wzbudzają jakieś pozytywne uczucia, wywołują radość, dumę, wzruszenie. Ulubione zdjęcia sprawiają, że czujemy się kochani, otoczeni troską, spełnieni. To dlatego zdjęcia są najcenniejszymi pamiątkami z wakacji, ślubów, szkolnych występów dzieci czy chwil, w których realizujemy swoje marzenia i pasje.

Pomimo że niemal każdy dziś ma dostęp do minimum jednego aparatu, usługi fotograficzne stale cieszą się dużym powodzeniem. Profesjonalny fotograf zatrudniany jest na wesele, chrzciny, komunię, wieczór panieński, ale nie tylko. Ogromnie popularne jest także organizowanie sesji z różnych okazji np.: sesja ciążowa, sesja narzeczeńska, ślubna, rodzinna, świąteczna, z okazji Dnia Babci i Dziadka, z okazji rozpoczęcia pierwszej klasy oraz wiele, wiele innych.

Zdjęcia w studiu fotograficznym

Choć w sezonie wiosenno – letnim największym powodzeniem cieszą się sesje plenerowe, wiele osób decyduje się na sesje studyjne. Są to również bardzo ciekawe zdjęcia, pełne oryginalności i charakteru dzięki temu, że dobry fotograf dysponuje wysokiej jakości tłami, rekwizytami i potrafi je zastosować. Do tego oczywiście należy wziąć również pod uwagę możliwości obróbki cyfrowej, która daje naprawdę szerokie pole do popisu.

Zdjęcia do dokumentów, paszportu, prawa jazdy, zdjęcia do dowodu wykonasz m.in. w CEWE FOTOJOKER. Choć teoretycznie takie zdjęcia można zrobić samodzielnie, często urzędnicy odrzucają je z uwagi na niespełnione wymagania, czyli rodzaj lub kolor tła, jego procentowy udział w fotografii, kąt ustawienia twarzy itd. Profesjonalny fotograf zrobi dziś takie zdjęcie szybko i na pewno całkowicie poprawnie. Odwiedź jedno z tych miejsc: fotograf Opole, fotograf Olsztyn czy fotograf Zabrze  i wykonaj profesjonalne fotografie!

Drukowanie zdjęć nie tylko na papierze

Zdjęcia w formie papierowej to obecnie niesamowita atrakcja. Nie można ich co prawda powiększyć dwoma palcami, by przyjrzeć się szczegółom, lecz klimat, który tworzą, jest niepowtarzalny. Przeglądanie albumów fotograficznych to wspaniały pomysł na wieczór w samotności, we dwoje lub z całą rodziną. Poza albumami technologia daje nam dziś również inne możliwości.

Co powiesz na fotoksiążkę z najpiękniejszymi zdjęciami z okresu narzeczeństwa, okresu niemowlęcego dziecka, wakacji na Teneryfie? Fotoksiążka jest niesamowicie elegancka, dlatego stanowi coraz popularniejszy prezent dla bliskiej osoby.

Kolejnym ciekawym pomysłem są zdjęcia zamknięte w kalendarzu albo drobnych gadżetach codziennego użytku. Zdjęcia mogą być drukowane na kubku, poduszce, koszulce, puzzlach, podkładce pod myszkę oraz innych.

Wykorzystaj moc pięknych fotografii i otocz się nimi, a także podaruj bliskim w niezapomnianym prezencie.

Buty na wakacje nad wodą – jakie modele sprawdzą się na plaży?
Czy sztuczna inteligencja może dać nauczycielom “supermoce”?