Wiosna 2018 przynosi powiew świeżości w wielu dziedzinach życia, a zwłaszcza w modzie. Powoli odsuwa się od świetlanych nurtów poprzednich lat, do lamusa odchodzą kreacje zajmujące szafę. Nowa oferta stawia na lekkość, zwiewność i podkreślenie świeżości urody. Eksponuje kobiety, pokazując ich piękno, urodę i wdzięk. Jednocześnie kreuje nowy nurt – naturalnego piękna. Rewolucja obejmuje zasięgiem świat sukienek młodzieżowych. Sukienka dla dziewczyny ma być teraz naturalna, lekka i podkreślająca jej atuty. Na to zapotrzebowanie odpowiada firma Blueshadow, kreując modę, gdzie sukienki młodzieżowe stają się hitem. A co wśród nich szczególnie?

Sukienki sportowe – hit numer 1

Dlaczego sukienki sportowe stały się hitem wśród młodych kobiet? Co sprawiło, że przebiły się na wszelkich listach i rankingach modowych, wyparły odwiecznie królujące modele i zajęły topową pozycję? Są połączeniem nienagannej kobiecości, ginącej pod maską każdych spodni, z niesamowitą wygodą. Sukienki sportowe charakteryzują się materiałami odpornymi na wymięcie, a więc codzienną aktywność, często nie wymagają nawet prasowania. Są wygodne, nie krępują ruchów, pozwalają na uniknięcie wpadek towarzyskich, czy zbyt wysoko podwiniętego kawałka materiału. Przy całkowitej mega-wygodzie, pozwalają na kobiecy wygląd i ogromną atrakcyjność. Przyciągają, magnetyzują… i uzależniają od siebie!

Sukienki sportowe
Sukienki sportowe

Powrót do natury – sukienki w kwiaty.

Sielsko-anielski klimat przywodzi na myśl czasy, kiedy kobiety ubierały się w zwiewne, kwieciste sukienki, nadające im niepowtarzalnego uroku. Długie, rozpuszczone włosy, często loki, naturalny wygląd i bose stopy pięknej nimfy kroczyły przez łąkę upstrzoną kwiatami. Dziś takie obrazki przytacza już tylko literatura i obrazy, za to w modzie następuje wielki come back. Nowoczesność, wymieszana z powrotem do natury daje nam obraz kobiety nowoczesnej, wyzwolonej i pięknej. Sukienki w kwiaty rozprzestrzeniły się po całym wybiegu mody: mini, midi i maxi, z przeróżnych materiałów. Zarówno eleganckie i klasyczne, jak też codzienne, letnie i lekkie. To, co je łączy to absolutny urok i wdzięk. Co więcej, pełen uniwersalizm – każda, absolutnie każda dziewczyna czy kobieta wygląda w nich po prostu dobrze.

Sukienki w kwiaty
Sukienki w kwiaty

Elegancja dla dziewczyny – sukienki koktailowe

Wyzwaniem dla każdej dziewczyny, jest dobór sukienki, kiedy dress code zakłada elegancję. Przyjęcia, komunie, śluby, wesela, eleganckie imprezy… wymagają, aby nie tylko na nich być ale również wyglądać. Pojawia się wtedy wyzwanie łączące potrzebę dobrego samopoczucia i zadowolenia z własnego wyglądu, z odpowiednią oceną innych. Na pomoc przychodzą sukienki koktailowe. Eleganckie, podkreślające atuty a chowające niedoskonałości kobiecej figury dają niezliczone możliwości zaprezentowania się jak profesjonalistki z katalogu mody. Odpowiednio dobrany delikatny makijaż i fryzura pozwolą na uzyskanie efektu WOW. Oby tylko nie przyćmić gwiazdy danej imprezy!

Sukienki koktailowe
Sukienki koktailowe

Subtelne piękno – koronki, koronki…

A co jeśli szukamy kobiecości przez duże K? Pierwsze skojarzenie przywodzą na myśl delikatne loki. Kolejne – koronki i falbanki. Stonowane, pięknie uszyte, bez nadmiernej przesady- pozwalają na przeobrażenie dziewczyny w boginię piękna. Koronki francuskie lub ręcznie szyte gipiury zasłaniają to, co powinny, odsłaniając jednak kobiece ciało na tyle, by ujawnić jego wdzięk i piękno. Podkreślają delikatność sylwetki, naturalność makijażu czy urok fryzury. Wymagają, by nie przyćmić ich dodatkami, odwdzięczają się jednak niepowtarzalnym urokiem i mnóstwem westchnięć zachwytu mijających przechodniów, zwłaszcza płci przeciwnej.

koronki, koronki...
koronki, koronki…

Dokładne informacje o każdym produkcie oraz szeroką ofertę sprzedażową znajdziesz na stronie internetowej Blueshadow.pl. Jeśli nowy nurt piękna i radosnej energii jest Ci bliski zajrzyj, poszukaj tej jedynej sukienki, która wniesie powiew wiosny w Twoje życie i garderobę.

Wkładki przeciwpotowe - zapewnij sobie komfort w upalne dni
Chcę blogować, ale nie wiem, jak zacząć. Ratunku!