Czy zastanawialiście się kiedyś co sprawia, że niektóre rzeczy stają się naszymi ulubionymi, z którymi trudno jest nam się rozstać nawet po kilkunastu latach? Co powoduje, że dana rzecz staje się tą perełką? Co wpływa na nasze decyzje zakupowe i czy bieżące trendy są jedynym wyznacznikiem, którym powinniśmy się kierować podczas zakupów.

Chyba każdy ma w swojej szafie rzecz z którą ciężko mu się rozstać. To często rzeczy, które pamiętają czasy młodości. Ale co wpłynęło na wybór tej rzeczy, pomijając oczywiście sentyment? Odpowiedzi można szukać porównując te rzeczy z innymi które znajdują się w naszej garderobie. Pierwsze co często rzuca się w oczy to jest dobra jakość. Już samo to, że przetrwały one tyle lat już mówi nam wiele o tkaninie czy staranności wykonania. Na drugim miejscu jest z pewnością doskonałe dobranie kroju i fasonu do naszej sylwetki, ale też i naszego charakteru. Ubrania skrojone według naszych potrzeb, wykonane z niezwykłą starannością oraz z najlepszych tkanin to rzeczy, które podbijają nasze serca.

W czasach, kiedy jesteśmy zalewani kolekcjami wyprodukowanymi przez znane sieciówki trudno znaleźć sweter, spodnie czy marynarkę, która odpowiada naszym oczekiwaniom i nie jest kopią tego, co widzimy na wszystkich witrynach sklepowych. Gdzie więc szukać rzeczy, które nie dość, że wykonane z najlepszych tkanin to jeszcze idealnie zaprojektowane? Mamy w Polsce markę która od wielu pokoleń zaspokaja potrzeby kobiet i mężczyzn w zakresie garderoby. To marka, która z wielkim sukcesem łączy w sobie klasykę i nowoczesne trendy. Lavard, specjalista od dobrego wizerunku ułatwi nam poszukiwanie wymarzonej marynarki, niebanalnej koszuli czy efektownej sukienki.

Zespół projektantów Lavard z ogromną pasją do rzemiosła krawieckiego tworzy niesamowite projekty, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym i mają ogromną szansę stać się naszymi „perełkami”, z którymi nie będziemy potrafili się rozstać. Lavard w tworzeniu kolekcji kieruję się kilkoma zasadami, które sprawiają, że oferta jest zawsze na najwyższym poziomie. Pierwszą zasadą jest staranny dobór tkanin.

Delikatne wełny, alpaka, kaszmir, len czy jedwab to tkaniny często używane do produkcji ubrań tej marki. Wszyscy znamy zalety naturalnych tkanin. Zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, fantastycznie dopasowują się do sylwetki i przede wszystkim nienagannie się prezentują. Kolejną zasadą jest niezwykła dbałość o detale oraz staranny dobór dodatków. Niejednokrotnie to właśnie takie małe dopracowane elementy wpływają na końcowy efekt kolekcji. Lavard sprawuje kontrole nad swoim produktem, na każdym etapie, od projektu poprzez krojenie, aż po spedycje. Dzięki czemu kolekcja jest dopracowana w każdym szczególe.

Lavard specjalizuje się przede wszystkim w okryciach męskich i damskich oraz w garniturach i w marynarkach. To niewątpliwie przykłady ponadczasowej klasyki, która sprawdzi się zawsze i wszędzie. Na drugim miejscu w kolekcji plasują się koszule, spodnie, sukienki, spódnice oraz cała gama niezbędnych dodatków takich jak szaliki, czapki, krawaty, muchy, poszetki i spinki. Kolekcja jest całkowicie komplementarna i z pewnością trafi w najbardziej wyrafinowane gusta.

Zalety kosmetyków naturalnych
Pieczywo – czy zawsze musi być niezdrowe?