Szafy młodzieżowe są twoim sprzymierzeńcem! Dlaczego? To właśnie dzięki nim ułatwisz dziecku uporządkowanie ubrań, zabawek i innych rzeczy, które zwykle wysypują się z każdego kąta pokoju. Ich wybór nie jest łatwy, gdyż starsza pociecha ma już swój gust i rzadko zgadza się on z wizją rodzica. Jakie są twoje możliwości?

Szafy młodzieżowe – jak znaleźć kompromis na linii rodzic i dziecko

Nie łudź się, że twoja latorośl zgodzi się na pierwszą szafę, której jej pokażesz – jeśli tak jest, masz w domu prawdziwy skarb! Jeśli jesteś jak większość rodziców i twoje oczekiwania rzadko spotykają się z gustem córki lub syna, po prostu usiądź z nim przed laptopem, otwórz stronę BRW.pl i pokaż mu, w czym może wybierać.

Szafy młodzieżowe powinny być solidne, stabilne, a do tego lekkie. Wyjaśnij dziecku kwestię rozmiaru – wybierzcie wspólnie miejsce, w którym stanie szafa i jej rozmiar dopasujcie do ilości rzeczy, które ma przechować.

Nastolatki kochają modny design, dlatego nie zdziw się, że dziecko wskaże pierwszy mebel, który go zaintryguje, nie zważając zwykle na praktyczne aspekty. Odważne kolory, ciekawe formy, okucia i minimalistyczne uchwyty są ważne dla młodych ludzi budujących swój indywidualizm. Nie martw się – współczesne meble BRW pozwolą dziecku wyrazić siebie, a do tego uporządkować wszystko, czego potrzebuje!

Szafy młodzieżowe – z drzwiami, przesuwne, a może z lustrem?

Twoje dziecko uwielbia wyraziste kolory i ciekawe wstawki? Poszukaj mebli z drzwiami – są one zazwyczaj bardziej designerskie i mniej stonowane niż modele przesuwne. Jeśli po rozmowie z nim wyczujesz, że chce, aby jego pokój wyglądał już jak wnętrze dorosłego, pokaż mu modele z przesuwanymi drzwiami. Ich różnice nie opierają się jedynie na wybarwieniu, ale po prostu innym sposobie otwierania.

Szafy młodzieżowe z przesuwnymi drzwiami lepiej sprawdzą się w ograniczonych przestrzeniach – nie będziesz potrzebować tyle miejsca, by wygodnie z nich korzystać.

Twój nastolatek lubi przeglądać się przed wyjściem? Poszukaj szafy młodzieżowej z lustrem, które doświetli i powiększy optycznie pokój.

W sklepie BRW znajdziesz nawet szafy narożne, które są najlepsze do małych pomieszczeń. Zachwycają pojemnością i do tego można na nich umieścić praktyczną nadstawkę.

Szafa młodzieżowa czyli must have w pokoju nastolatka

Chcesz wybrać najlepsze szafy młodzieżowe, które spełnią twoje oczekiwania i zachwycą dziecko? Poszukaj ich w bogatej ofercie Black Red White – być może zdecydujesz się na większą metamorfozę w domu?

Ogniem i mieczem - jakie wątki porusza ta lektura?
Perfumy dla młodych mężczyzn