Dla wielu mężczyzn zakupy nie są ulubioną rozrywką. Zakup powinien być szybki i łatwy. Najlepiej, aby pierwszy strój, który przymierzasz, pasował idealnie. Bo wtedy można jak najszybciej wyjść ze sklepu i poświęcić się bardziej zrelaksowanym zajęciom. Spodnie jeansowe męskie są ulubionymi spodniami wielu mężczyzn i niektórzy noszą je prawie codziennie. Jednak droga do celu, czyli ich zakup, jest dla wielu raczej niewygodny. Średnio trzeba przymierzyć 5 par dżinsów, zanim znajdzie się ten właściwy…

Kup odpowiednie spodnie jeansowe męskie

Zwróć uwagę na szerokość i długość, ale zamiast po prostu kierować się rozmiarem, warto zwrócić uwagę również na krój, aby znaleźć odpowiedni model, który będzie pasował do Twojej sylwetki. Ponieważ istnieje wiele różnych kształtów, poświęć jeden dzień na zakupach na znalezienie tego idealnego – później możesz kupować już tylko ten model. Najczęstsze to krój regularny, zwężany i dopasowany. Najlepsze spodnie jeansowe dostępne są na https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Spodnie_Jeansowe-179.html.

Z czym nosić spodnie jeansowe męskie jak już znajdziesz te właściwe?

Dżinsy na górze i na dole zawsze wyglądają fajnie. Można je podwinąć, założyć do trampek, derbów czy mokasynów, lub bardziej formalnie połączyć z marynarką i koszulą nawet do biura.

Koszula dżinsowa lub kurtka dżinsowa powinny pasować do koloru dżinsów, najlepiej kupować obie od jednej marki, wtedy uzyskujesz fajną stylizację. Do tego możesz prac obie rzeczy w tym samym czasie bez obawy o zafarbowanie się lub zmianę koloru.

Jak mężczyźni mogą nosić dżinsy w biurze?

Czy dżinsy można nosić do biura? Tak! Możesz bez wyrzutów sumienia pojawić się w biurze z dżinsami. Wykluczone są oczywiście zawody, w których noszenie garnituru jest obowiązkowe, ale to jest raczej oczywiste.

T-shirt i kurtka + ciemny dżins

Czarny to kolor sam w sobie bardzo elegancki. Jeśli więc połączysz czarne męskie dżinsy z wysokiej jakości czarną koszulą i ciemną kurtką, jesteś na pewno po bezpiecznej stronie. Użyj też czerni do butów, okularów i paska. Zaowocuje to bardzo eleganckim, swobodnym wyglądem, który z pewnością można nosić do biura, jak i na wieczorną randkę.

Koszula + płaszcz i męskie jeansy w dowolnym kolorze

Biała lub jasnoniebieska koszula dobrze komponuje się z męskimi spodniami jeansowymi. Jeśli koszula jest noszona na zewnątrz spodni, jest to już bardzo swobodny wygląd. W biurze radzimy włożyć koszulę do dżinsów i założyć ładny skórzany pasek, który współgra z kolorami butów. Pasek sprawia, że Twój strój będzie bardziej formalny. Jeśli chodzi o buty, to trochę zależy od pracy, czy możesz pokazać się w tenisówkach, czy skórzanych mokasynach. Ale jedno jest pewne – nigdy nie przychodź do pracy z brudnymi butami!

Wełniany płaszcz w kolorze wielbłąda natychmiast wzbogaci cały strój! Dlatego lepiej zainwestować w ładny, wysokiej jakości płaszcz, który przetrwa wiele sezonów.

Golf + trencz i męskie jeansy

Nazwijmy ostrożnie ten wygląd „stylem Steve’a Jobsa”. Jak wielu innych geniuszy naszych czasów (Marc Zuckerberg, Karl Lagerfeld itp.), założyciel Apple zawsze nosił ten sam strój: czarny golf, dżinsy i trampki. Podsumowując – czarny golf, ciemne dżinsy, trampki i trencz. Powiedzielibyśmy, że nie ma lepszego stroju na następną podróż służbową!

Mamy nadzieje, że nasze rady odnośnie do stylizacji spodni jeansowych męskich pomogą Ci odpowiednio się ubrać do każdej sytuacji.

Pielęgnacja cery suchej i wrażliwej - oto najważniejsze zasady
Pierwszy rower Twojego dziecka - jak wybrać młodzieżowy rower do szkoły i rekreacji?