Umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest niezwykle ważna zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Komunikacja po angielsku zachodzi już nie tylko podczas zagranicznych wycieczek, lecz także w wielu pracach. Wiele firm nawiązuje współpracę z klientami z zagranicy, wiele stanowisk najróżniejszych branż poszukuje pracowników ze znajomością języka angielskiego, aby z łatwością móc się porozumieć i rozwiązać najbardziej zagmatwane problemy klientów. Z tego oraz wielu innych względów nauczanie języka angielskiego trwa od najmłodszych lat. Co więcej, im jest się młodszym, tym szybciej przyswaja się wiedzę, a zwłaszcza naukę języków obcych. Nic więc dziwnego, że tak wielu rodziców stawia na dodatkowe kształcenie swoich dzieci i zapisuje je na kursy języka angielskiego. Warto pamiętać, że czasem sama nauka w szkole nie wystarcza, a też w dużej mierze zależy od nauczycieli prowadzących dany przedmiot. Szeroki rynek kursów języków obcych pozwala dopasować zajęcia nie tylko do wieku i umiejętności językowych naszych dzieci, lecz także do możliwości finansowych rodziców. Sprawdź, jaki kurs języka angielskiego okaże się najlepszy dla Twojego dziecka.

Kurs języka angielskiego dla dzieci

Wybierając dodatkowe zajęcia angielskiego dla swojego dziecka, warto wybrać kurs, na który będzie z przyjemnością uczęszczać.  W zależności, w jakim wieku jest nasze dziecko, dopasujemy inny rodzaj kursu, który uwzględnia dotychczasowe umiejętności oraz potrzeby. Dobrane metody do grupy wiekowej dzieci pozwalają ułatwić zapamiętywanie słów, porozumiewać się z rówieśnikami oraz pomagają zrozumieć język angielski ze słuchu. Kursy angielskiego online Profi Lingua pozwalają nie tylko idealnie dobrać kurs do potrzeb Twojego dziecka, lecz także zaoszczędzić mnóstwo czasu na dojazdach do szkoły. Sprawdź ofertę sprawdzonej szkoły języków obcych i dobierz idealny kurs dla Twojego dziecka.

Skuteczna metoda nauczania dzieci

Znaną i lubianą przez wszystkie dzieci metodą jest nauka połączona z zabawą, czyli jeden z nowoczesnych i przystosowanych do wszystkich dzieci kurs Disney English. Indywidualne podejście do każdego dziecka, doświadczeni lektorzy, wykorzystywanie interaktywnej tablicy i nowoczesnych sprzętów, angażujące zabawy z użyciem filmowych postaci Disneya, a także piosenki ułatwiające naukę języka obcego. Polecane wszystkim dzieciom od lat 4 do 8. Istnieje kilka grup, w których uczestnicy dobierani są pod względem umiejętności oraz wieku, co sprawia, że w każdej grupie każde dziecko znajduje się na tym samym poziomie.

Kiedy najlepiej zapisać dziecko na kurs języka angielskiego?

Im młodsze dziecko, tym więcej zapamiętuje oraz chętnie uczy się nowych umiejętności, w tym językowych. Jeżeli wcześniej zaszczepimy w naszym dziecku chęć do nauki angielskiego, późniejsza nauka będzie sprawiać im wiele przyjemności. Profil Lingua oferuje naukę języków obcych już od 4-ego roku życia i łączy naukę z zabawą, dlatego też jest jednym z najczęściej wybieranych zajęć języka angielskiego dla dzieci.

Źródło zdjęć: freepik.com 

Kiedy czeka nas zmiana czasu? Czy wszystkie zegarki trzeba przestawiać?
Rodzaje cer i ich pielęgnacja - jak leczyć i zadbać o pielęgnację cery nadreaktywnej?