Porady do FIFA 2007
Porady do FIFA 2007

Poniżej znajdziecie porady do gry FIFA 2007.

Strzelaj łatwo gole:
Gdy jesteś sam na sam z bramkarzem, ustaw siłę strzału na słabą. Teraz udaj, że strzelasz w prawy róg a strzel w lewo i vice versa. Ten sposób działa w 90% przypadków.

Jeśli posiadasz piłkę, lecz znajdujesz się poza polem karnym na połowie przeciwnika, możesz sprawdzić na mapie jak daleko stoi bramkarz przeciwnej drużyny. Standardowo stoi on około trzy metry przed bramką. Możesz próbować go przelobować ustawiając odpowiednio siłę strzału.

Łatwe wygrywanie meczu:
Kiedy przegrywasz mecz, włącz pauzę, wchodząc w menu gry a następnie na Select Sides (wybór drużyny do gry). Następnie zmień sterowaną drużynę na przeciwną i postrzelaj sobie samobuje. Pod koniec meczu zmień drużynę na swoją i ciesz się zwycięstwem.

Sposób na łatwe pieniądze:
Podczas gry dowolną drużyną w trybie Menadżer (Manager mode), kup najlepszego darmowego agenta w oknie transfer market (transfery). Następnie sprzedaj go na tym samym oknie a nie będziesz musiał płacić mu wysokiej wypłaty oraz otrzymasz dobrą sumę pieniędzy za niego.

Twoja drużyna jest wypoczęta:
W trybie Manager mode (Menadżer) zapisz stan gry, następnie wyjdź z gry i wczytaj ponownie zapisany wcześniej save. Siła Twoich piłkarzy będzie znów przywrócona. Możesz to wykonywać ile razy zechcesz.

Znajdź Giovanni Dos Santos:
Możesz poszukać Giovanni Dos Santos na rezerwowej liście Barcelony. Jego parametry ustawione są tylko na 69, ale możesz edytować jego statystyki tak, że będzie tak dobrze grał jak Ronaldinho. W ten sposób będziesz miał dwóch najlepszych piłkarzy w grze.

Strategia drużyny:
Zalecaną formacją w grze jest 4-4-2:

GK: Cech
RB: Daniel Alves
CB: John Terry
CB: Ledley King
LB: Gihel Clichy
RM: Shaun Wright Philips
CM: Kim Kallstrom
CM: Frank Lampard
LM: Stuart Downing
CF: Shevchenko
CF: Sammy Eto `o
Rzuty wolne:
GK: Shay Given
DF: Steven Taylor
CM: Joe Cole
CM: Freddy Adu
CF: Peter Crouch

Alternatywna drużyna 4-4-2:
GK: Dida
RB: Rio Ferdinand
CB: Allesandro Nesta
CB: Carles Puyol
LB: Roberto Carlos
RM: Cristiano Ronaldo
CM: Michael Ballack
CM: Deco
LM: Ronaldinho
CF: Hernan Crespo
CF: Wayne Rooney

Rzuty wolne:
DF: Fabio Cannavaro
CM: Kaka
CM: Beckham
CF: Shevchenko

Porady do Worms Armageddon
Porady do The Sims 3