Świadomie planuj swoją karierę

0
254

Wybór szkoły lub studiów, powrót do pracy po przerwie, zmiana drogi zawodowej, rozwój swojego potencjału – w każdej z tych sytuacji przyda się pomoc doradcy zawodowego.

W pomorskich urzędach pracy takiego wsparcia bezpłatnie udzielają profesjonaliści. Poradnictwo zawodowe to też jedna z najbardziej popularnych form pomocy w projektach unijnych, z której chętnie korzystają młodzi ludzie.

Doradca zawodowy pomoże Ci wybrać kierunek rozwoju pasujący do Twoich oczekiwań, umiejętności i talentów.

Dzięki temu będzie Ci łatwiej zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze: praca, staż, a może szkolenie. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem studiów czy innej formy kształcenia, to także przyda Ci się pomoc doradcy zawodowego. Razem określicie kierunek, który będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami i dopasowany do lokalnego rynku pracy.

Być może okaże się, że jesteś urodzonym przedsiębiorcą i zdecydujesz się założyć własną firmę.

Wspólnie z doradcą zawodowym przeanalizujesz aktualne propozycje szkoleń, staży i oferty pracy. Możesz liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną pomoc.

Jak umówić się z doradcą zawodowym?

Czekamy na Ciebie w:

Poświęć chwilę i dowiedz się ilu młodych Pomorzan skorzystało z pomocy doradców zawodowych uczestnicząc w projektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Jak zacząć swoją przygodę w IT?
3 najlepiej opłacalne zawody